Žaislas numeris vienas – lėlė Barbė

Vaikai, gyvenantys šiame amžiuje, iš tiesų gali jaustis labai laimingais – visi puikiai žinom, kokį svarbų vaidmenį vadina žaislai jų gyvenimuose, o šiuo metu jų pasiūla yra ypač didelė, tad net ir pats išrankiausias bamblys ras sau patinkantį žaislą. Vis dėlto, net ir tie, kurie pernelyg nesidomi žaislų tendencijomis, ko gero, puikiai žino, kad lėlė Barbė yra ir dar ilgai bus numeris vienas. Ir nors šiandien būtų sunku rasti žmogų, kuris nežinotų, kaip atrodo lėlė Barbė, reikia akcentuoti būtent apie šį žaislą galima pateikti daug įdomių faktų, kurių daugelis net nežino. Nepraleiskite  galimybės sužinoti daug įdomių dalykų apie šį puikiai pažįstamą žaislą.

vaikiski zaislai

Pastebėjimus šia  tema verta pradėti nuo to, jog iki Antrojo Pasaulinio karo vaikai galėjo tik pasvajoti apie žaislus, įskaitant ir lėles bei pramogas –  džiaugsmas žaisti lėlėmis  buvo įmanomas tik po Antrojo Pasaulinio karo. Tiesa, tuometinės lėlės gerokai skyrėsi nuo tų Barbių, kuras esame įpratę matyti šiandien – jos buvo kur kas didesnių matmenų bei svorio.

Ko gero, visiems smalsu sužinoti, kuomet pasirodė pirmieji vaikiški žaislai, t.y.,  tokios lėlės Barbės, kokias esame įpratę matyti šiandien. Tai – 1959 metai, būtent tuomet pasirodė pirmoji lėlė Barbė. Žaislas pristatytas Žaislų parodos metu. Ko gero, daugeliui smalsu, o kaip iš tikrųjų atrodė tų laikų lėlė Barbė. Taigi,  pats metas atskleisti paslaptį – pirmosios lėlės Barbės ūgis buvo net 30 centimetrų, tad grakštumo jai tikrai netrūko. Maža to, apie šią žavią damą tuo metu buvo sukurta ištisa istorija- neva Barbė kilusi iš mažo miestelio, o vėliau atvyko studijuoti į didmiestį.

Vis dėlto, prieš tai būtina pabrėžti, jog lėlė Barbė buvo ne tik tokio pavidalo, prie kurio esame įpratę dabar –  ji buvo  ir nutapyta. Pasirodo, 1985 metais ją nutapė Endy Warholas. Na, o  šiandien lėlė Barbė yra puikiai pažįstama ne tik kaip mergaičių ypač mylimas ir mėgstamas žaislas, bet ir kaip knygų, pasakų, animacinių filmukų, spalvinimo knygelių personažas.

Lėlė Barbė – žaislas tas pats, sprendimai vis kitokie

Visi sutiks su teiginiu, jog lėlė Barbė yra vienas populiariausių žaislų. Iš tiesų, yra ne daug žaislų pramonės gaminių, kurie savo populiarumu pralenktų lėlė Barbę. Ir nors būtų galima išvardinti daug savybių, kuriomis pasižymi lėlė Barbė, reikia pabrėžti, jog viena iš jų yra ilgaamžiškumas – jei jau nusprendėte savo atžalai padovanoti šį žaislą, tai galite būti tikri, jog  jis tikrai ilgai tarnaus. Tačiau yra ir kita medalio pusė – kai žaislai tarnauja labai ilgai, atsiranda tikimybė, jog jie vaikui atsibos ir liks gulėti kampe. Lėlė Barbė taip pat ne išimtis. Taigi, ką daryti, kad šis scenarijus neišsipildytų? Yra ir gera žinia  – žaislai gali būti tie patys, tačiau tereikia priimti tinkamus sprendimus, kad jie atrodytų vis kitaip ir nepabostų. Na, o kokius sprendimus verta priimti tuomet, jei turimas žaislas yra lėlė Barbė?

Kitoks makiažas – kitoks veidas

Kiekviena lėlė Barbė jau turi makiažą, kuris suteikia išskirtinumo žaislui. Belieka tik pridurti, jog jai šiai lėlei būtų atliktas kitoks makiažas, ji atrodytų dar kitaip, nei atrodė iki šiol. Kodėl neišbandžius šios galimybės ir nesuteikus žaislui naujo įvaizdžio? Juo labiau, kad tai padaryti yra iš tiesų paprasta – esamą lėlės Barbės makiažą galite nuimti naudodami nagų lako valiklį bei eukalipto aliejų, o tuomet – teliks tik papuoštu lėlę kitokiu, jums patikusiu makiažu. Naujas makiažas pakeis lėlės išvaizdą, veido bruožus.

Nudažykite plaukus

Jei ką tik paminėjome, jog pakeistas lėlės makiažas gali suteikti daug naujų spalvų žaislui, tai dėmesį verta atkreipti ir į plaukus. Dažniausiai lėlės Barbės turi šviesius plaukus. Būtent šioje vietoje ir verta stabtelėti – ar įsivaizduojate, kaip žaislas pasikeistų, jei plaukai iš šviesių staiga taptų žali, mėlyni, o gal raudoni? Taigi, belieka tik imtis darbo. Viskas, ko reikia šiems pokyčiams, tai – tik  plaukų dažų likutis arba maistiniai dažai.

Kaip matyti, tereikia vos kelių permainų ir turėsite kitaip atrodantį žaislą, kuris nepabos.

Gali būti aktualūs ir plaukų džiovintuvai