Turite nereikalingos elektronikos? Parduokite

Nusprendėte atnaujinti virtuvės buitinę techniką, o gal keliatės į naują butą, kuriame norite sukurti jaukius namus, tačiau jaukumas ir sena elektronika nelabai dera tarpusavyje? Tokiu atveju, turite du variantus – seną elektroniką ar buitinę techniką atiduoti būtent šiuos prietaisus priimančioms šiukšlių aikštelėms arba parduoti ir dar šiek tiek papildomai užsidirbti. Štai keletas naudingų patarimų, kurie nereikalingiems daiktams padės greičiau surasti naujus namus.

Skelbimai internete veiksmingi

Tie laikai, kai žmonės įvairią elektroniką pardavinėdavo per laikraščių reklaminius skelbimus, jau seniai praeityje. Taip, laikraščių skelbimai vis dar egzistuoja, tačiau nė iš tolo negali konkuruoti su visagaliu internetu. Taigi, skelbimų portalas – tiesiausias kelias parduoti nebereikalingą elektroniką. Žinoma, reikia žinoti, kaip tinkamai tai padaryti.  Visų pirma, atminkite, kad žmonės, pirkdami padėvėtus daiktus iš nepažįstamųjų, yra gana atsargūs ir nepatiklūs, nes pasitaiko įvairiausio plauko pardavėjų, todėl iš karto sudarykite apie save tinkamą įvaizdį. Tai reiškia, kad skelbimas turi būti kiek įmanoma informatyvesnis ir tikslesnis.  Tad, jei parduodami kompiuteriai, tiksliai nurodykite jų techninius parametrus, o jei jų nežinote ar bijote suklysti, pasitikslinkite gamintojo internetinėje svetainėje. Skelbimo apačioje taip pat galite pridėti nuorodą į ją. Skelbimas turėtų būti aiškus, be klaidų ir teisingas, tai reiškia kad, jei parduodami kompiuteriai ar kita elektronika turi kokių nors defektų, neslėpkite to, galiausiai tiesa visada paaiškėja, o grąžinti pinigus ir žiūrėti į nepatenkinto pirkėjo fizionomiją nėra itin malonu. Žinoma, nepamirškite ir nuotraukų, juk žmonės pirmiausia perka akimis.

Socialinių tinklų grupės

Šis pardavimo būdas paskutiniu metu sparčiai populiarėja. Be to, priešingai nei skelbimų portalas, yra visiškai nemokamas (kai kurios skelbimų svetainės už skelbimą reikalauja susimokėti simbolinį mokestį). Tiesa, jei parduodama elektronika jau skaičiuoja ne pirmus metus ir atrodo ne itin estetiškai, pagalvokite apie galimybę ją padovanoti.  Taip ne tik atsikratysite nereikalingo daikto, bet gal ir nudžiuginsite kitą žmogų, kurio jam išties reikia. Neapsikraukite nereikalingai daiktais, jie užima vietą ir gadina namų interjerą!