Kaip pasirinkti profesionalų svetainių kūrėją?

logotipų kūrimas

Kiekvienas geras verslininkas žino, kad šiuo metu perkelti savo verslo idėją į virtualų pasaulį yra būtina. Daugelis paslaugų tiekėjų ir ieško internete, tad prisitaikyti prie klientų poreikių – būtina. Kol vieni jau gana ilgus metus džiaugiasi efektyviai klientus pritraukiančiais internetiniais puslapiais – tuo tarpu kiti tik dabar suvokė, kodėl svarbu turėti internetinį puslapį. Svetainių kūrimas šiuo metu yra ant bangos. Nieko keisto, kad savo paslaugas siūlo labai daug profesionalų. Nuo pradžiamokslių iki patyrusių specialistų. Klausimas – kaip atrasti geriausią specialistą?

logotipų kūrimas

Kur „slepiasi“ profesionalai?

Taupant klientų laiką buvo sukurta efektyvi platforma svetainiukurejai.lt. Joje talpinami pačių geriausių Lietuvoje dirbančių profesionalų kontaktai bei portfolio. Pradedant svetainių kūrimu, tekstų rašymu ir baigiant marketingo paslaugomis, kurios reikalingos siekiant tam tikrą puslapį padaryti kur kas labiau matomu Google paieškos sistemoje. Tai unikalus ir vienintelis puslapis Lietuvoje, kuris vienija būtent šios srities specialistus.

Kodėl svetainiukurejai.lt?

Tai puslapis, kuriame savo paslaugas siūlo internetinių puslapių kūrėjai. Visi profesionalai – vienoje vietoje!

 • Taupomas Jūsų laikas. Užpildžius paraišką ją gaus profesionalai ir susisieks su Jumis.
 • Geriausias pasirinkimas. Iš visų vienoje vietoje pateiktų specialistų galite pasirinkti tą, kurio paslaugos labiausiai tenkina kokybės bei kainos aspektu.
 • Lyginimas. Palyginus kelis pasiūlymus paprasčiau bus atrasti patį geriausią.
 • Filtravimas. Jūsų poreikiai gali būti filtruojami tam tikrais kriterijais.
 • Viskas vienoje vietoje. Svetainių kūrimas apima platformos įgyvendinimą, dizainerių darbus, tekstų kūrimą. Viskas – vienoje vietoje!

Kaip pasirinkti profesionalą?

Svetainių kūrėjai suinteresuoti patenkinti visus klientų poreikius pradedant patarimais baigiant paskutiniais taškų uždėjimais. Kadangi specialistų pasiūla labai plati – pateikiame gaires, kuriomis galima ieškoti profesionalo.

 1. Natūralu, kad kaina yra vienas pagrindinių kriterijų renkantis profesionalą. Pigiai paslaugas teikiantis asmuo nebūtinai pradžiamokslis, lygiai taip pat kaip ir brangiai paslaugas teikiantis asmuo nebūtinai profesionalas. Išsiveskite paslaugų vidurkį ir netaupykite specialisto paslaugoms.
 2. Labai patogu, kai paslaugas Jums gali rekomenduoti draugas. Tokiu atveju būsite tikras dėl kokybės, kurią pavyks gauti. Lygiai taip pat naudinga perskaityti atsiliepimus internete. Jie padės susidaryti preliminarią nuomonę dėl paslaugų kokybės.
 3. Įvertinkite jau atliktus darbus ir pasižiūrėkite ar puslapio stilius bei kokybė atitinka Jūsų poreikius.
 4. ATLIEKAMI DARBAI. Tiksliai išsiaiškinkite, kokios paslaugos bus suteikiamos. Kol vieni tik sukuria puslapio griaučius, tuo tarpu kiti pasirūpina visais darbais nuo A iki Ž: suranda dizainerį, tekstų kūrėją ir t.t.
 5. Komunikacija tarp specialisto ir kliento būtina. Tik taip galima pasiekti geriausius rezultatus.
 6. Tai neturėtų būti vienas svarbiausių kriterijų, tačiau kūrėjo patirtis ir kompetencija gali būti reikšmingas kriterijus renkantis specialistą.

Susiradus kūrėją rekomenduojame kuo detaliau susitarti dėl smulkmenų. Tokiu atveju būsite tikras, kad pasirinktas specialistas visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.

Ženkite drąsius ir didelius žingsnius sėkmingesnio verslo link.