Patikimos buhalterinės paslaugos Kauno mieste

UAB „MOKAM“ gali kiekvienam smulkaus, vidutinio, individualaus ar stambaus verslo vykdytojui pasiūlyti kokybiškas bei svarbiausia – patikimas buhalterines paslaugas. Jeigu verslą įsteigėte arba veiklą vykdote laikinojoje sostinėje, neapkraukite savęs ir patikėkite apskaitą profesionalams.

UAB „MOKAM“ yra inovatyvi bei progresyvi įmonė, todėl kiekvienas klientas gauna ne tik aukščiausio lygio paslaugas, tačiau ir pažangius sprendimus, kad būtų sutaupytas jo laikas bei lėšos. Tarp teikiamų paslaugų yra ilgalaikio turto, skolininkų bei įsipareigojimų apskaita, atstovavimas bei deklaracijų teikimas Valstybinei mokesčių inspekcijai ar SODRAI, balanso, pelno-nuostolio ir įvairių kitų ataskaitų sudarymas. Tačiau tai toli gražu ne viskas. Taip pat konsultuojame klientus visais klausimais, kurie susiję su buhalterine apskaita ar mokesčiais. Tad, jeigu norite nešališkos bei profesionalios nuomonės ar įžvalgų – galite kreiptis į UAB „MOKAM“.

Dabar Lietuvoje yra tikrai nemažai buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančių bendrovių ir asmenų. UAB „MOKAM“ išsiskiria ne tik ilgamete (virš 12 metų patirtimi), tačiau ir praktinėmis žiniomis bei išskirtiniu dėmesiu pažangioms technologijoms. Einame išvien su naujovėmis, jas kuo greičiau integruojame į savo darbą, kad rezultatai ir efektyvumas gerėtų bei didėtų. Darbe naudojame profesionalias buhalterines sistemas, kurios padeda teisingai sugrupuoti, paruošti bei apdoroti informaciją, nepasimesti net tarp daugybės ūkinių operacijų.

Jeigu jūs esate įsikūrę Kaune ir jus domina patikimos buhalterinės paslaugos, kreipkitės į mus. Modernūs, lankstūs bei on-line buhalterinės apskaitos sprendimai. Mažoms įmonėms suteiksime prisijungimus prie apskaitos programos visiškai už dyką! Atsiradus klausimams – į juos atsakysime, pakonsultuosime. Mūsų biurus taip pat galite rasti uostamiestyje ir sostinėje.