Geras seksas: kas jį garantuoja?

Jeigu ir Jums gyvenime yra svarbus geras seksas – reikia daugiau apie jį domėtis. Tikrai, geras seksas reikalauja žinių. Taip, kai kurie iš mūsų yra tikri sekso asai ir dažniausiai be jokių pastangų pavyksta pasiekti gerą kokybę, kuri baigiasi didžiuoju „O“ ir vyrams, ir moterims. Tačiau kartais reikia žinių, kad rezultatas būtų toks, kokio reikia.

Aptarsime priemones, metodus bei kitas smulkmenas, kurios gali būti ramiu, kad palaipsniui bus mokomasi sekso technikų. Tai reikalauja laiko, praktikos. Normalu. Tačiau skirti jo verta, nes geras seksas gyvenimui suteikia daugiau spalvų.

Prezervatyvas – tinkama apsaugos priemonė

Drąsiai sakome, kad tinkama apsaugos priemonėprezervatyvas, gali padėti išvengti nepageidaujamo nėštumo bei LPL yra viena svarbiausių dalykų, kuriuo pirmiausia reikia pasirūpinti. Tik tokiu atveju, kai nereikia sukti galvos dėl nepageidaujamų smulkmenų – galima visiškai atsipalaiduoti. Tai galioja bet kokio amžiaus asmenims, taip pat – mylintis su bet kokiu kitu žmogumi: tai yra Jūsų vyras/žmona arba kitas asmuo su kuriuo mėgaujatės vienos nakties nuotykiui.

Kalbant apie apsaugos priemones, visgi, kad ir kiek daug rinkoje atsiranda naujų opcijų, tačiau prezervatyvai yra vadinami karaliais. Tiesiog jie geba ne tik apsaugoti nuo nėštumo, tačiau ir LPL, galiausiai, įsigijus tinkamus taip pat galima pagerinti sekso kokybę. Faktas, kad to nori daugelis. Taip pat faktas, kad esant tokiai plačiai sargių pasiūlai nebus sunku rasti tuos, kurie Jums labiausiai tinka.

O radus, žinoma, reikia naudoti. Vien sargio turėjimas stalčiuje, deja, Jūsų neapsaugos. Lygiai taip pat kaip poveikio nebus ir tuomet, kai naudojamas prezervatyvas nėra tinkamas konkrečiam peniui. Taigi, reikia ieškoti derančių visomis prasmėmis.

Patikimas partneris

Greta patikimos apsaugos priemonės taip pat reikia gero partnerio: vyro ar moters – jokio skirtumo. Apskritai seksas yra  dviejų žmonių darbas, tad radus balansą, kuris tenkina abi puses – dažniausiai malonumo ne tik kur kas daugiau, tačiau taip pat ir jis trunka kur kas ilgiau. Tikrai nesakome, kad vienos nakties nuotykiai yra blogai. Su tinkamomis apsaugos priemonėmis – tai nėra blogas dalykas. Kaip tik, gali padėti pajusti daug neatrastų potyrių. Tačiau reikia nepamiršti, kad tad žmogus su kuriuo bus mylimasi – Jums turi kelti kuo geriausias emocijas, taip pat, su juo turi būti paprasta kalbėtis. Taip galima aptarti – koks seksas tinka, kurie gestai patinka ir tuo pačiu – kokios apsaugos priemonės bus naudojamos.

Plano turėjimas

Gali nuskambėti gana juokingai, tačiau dažniausiai seksas yra kur kas geresnis, kai yra turimas planas. Mintyse, žinoma, dar geriau, kai jis yra gyvai aptariamas su tuo žmogumi su kuriuo bus užsiimama seksu. Koks tai planas? Pirmiausia siūlome nuspręsti – kokios apsaugos priemonės bus naudojamos. Taip pat reikia įvertinti ir kokioje aplinkoje bus mylimasi. Tai labai svarbu tiems, kurie seksu užsiima patį pirmą kartą arba tokiu atveju, kai seksas yra pirmas su nauju partneriu. Dažniausiai turėdamas planą žmogus jaučiasi kur kas drąsiau, o kuo jis labiau savimi pasitiki – tuo dažniausiai ir seksas yra geresnis. Galiausiai, planas taip pat gali apimti ir sekso eigą. Kol vieni pirmiausia užsiimaglamonėmis, tuo tarpu kiti daugiau dėmesio skiria sueičiai, tad dažniausiai glamonių etapą paprasčiausiai praleidžia. Čia jau kiekvieno pasirinkimas, svarbiausia, kad seksas patiktų abiem.

Pasitikėjimas savimi

Geram seksui taip pat svarbu, kad abu partneriai tikrai pasitikėtų savimi. Tai gali atrodyti tik smulkmena. Iki tol, kol galiausiai žmogus gali drąsiai sakyti, kad jis myli save ir savo kūną. Tuomet yra matoma, kad sekso metu įgaunama kur kas daugiau galios ir tuo pačiu kur kas daugiau iniciatyvos, kuri skatina į savo rankas imtis priemonių ir tuo pačiu suteikti daugiau malonumo kitam žmogui, o tuo pačiu ir sau.

Žinoma, jeigu žmogus iki šiol labai ilgai kompleksavo – jam gali būti sunku pamiršti tabu ir išsilaisvinti. Galime drąsiai sakyti, kad tai yra rimtas darbas. Reikia laiko, tačiau grįšime prie to, kad dažniausiai žmogui pavyksta kur kas geriau save išlaisvinti – kai jis turi partnerį, kuriuo pasitiki. Tuomet galima aptarti planą, kurio bus laikomasi ir galiausiai visas šis aptartas komplektas veda link to, kad sekso kokybė bus pati geriausia ir jos skleidžiami potyriai – tik pozityvūs.

Geras seksas daugeliui žmonių tikrai yra svarbus, kadangi jis suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tai jau priklauso nuo kiekvieno poreikių ir apskritai – ar jiems seksas yra svarbus gyvenime. Tačiau tie, kurie mėgaujasi gera kokybe gali patvirtinti, kad jis labai keičia kasdienybę. Dėl to tikrai verta investuoti savo laiką ir dėti pastangas, kad lovos žaidimai keltų geras emocijas jos dalyviams.

Sekso prekes internetu galite įsigyti pigiau Prezervatyvai.net parduotuvėje!