Vestuviniai žiedai: praktiški patarimai, kurie pravers ieškant tobulų žiedų

Vestuviniai ziedai Vilniuje
Vestuviniai ziedai Vilniuje

Jūs jau išrinkote sužadėtuvių žiedą ir numatėte būsimų vestuvių datą? Tuomet atėjo metas imtis vestuvinių žiedų paieškos. Žinoma, tai yra labai atsakinga ir nelengva užduotis, todėl siekiant palengvinti tobulų vestuvinių žiedų paieškas, pateiksime keletą praktiškų patarimų, nepaisant to, ar jums aktualūs vestuviniai žiedai Vilniuje, Kaune ar bet kuriam kitame mūsų šalies mieste.

Sukonkretinkite patinkančių žiedų sąrašą

Deimantai, o gal kiti brangakmeniai? Platina, o gal auksas? Jei jūs sukonkretinsite jums patinkančių vestuvinių žiedų sąrašą, galite būti tikri, kad pasirinkti jūsų skonį atitinkančius vestuvinius žiedus taps kur kas lengviau. Taigi, pirmyn judėkite po vieną žingsnį. Tokiu būdu jūs išvengsite didelio galvos skausmo ir kitų sunkumų.

Paklauskite savęs, koks vestuvinio žiedo stilius jums labiausiai patiktų? Norite paprastesnio modelio žiedo, ar galvojate apie labiau spindintį ir į akis geriau krentantį vestuvinį žiedą? Ar norite, kad jūsų vestuvinis žiedas būtų pagamintas iš tokio paties metalo kaip ir sužadėtuvių žiedas? Ar manote, kad jūsų ir jūsų antrosios pusės vestuviniai žiedai turėtų derėtų tarpusavyje? Atsakykite į šiuos klausimus ir jums bus paprasčiau vykdyti vestuvinių žiedų paieškas.

Paieškų imkitės kuo anksčiau

Tuomet, kai žinosite, kokie vestuvinių žiedų dizainai geriausiai atitiktų jūsų individualų skonį, turėtumėte skirti daugiau laiko vestuvinių žiedų paieškoms, paversdami jas labai smagiu nuotykiu. Paieškoms patariama skirti bent du ar tris mėnesius.

Jums reikės peržiūrėti rinkoje siūlomus vestuvinius žiedus, išsiaiškinti, kokios yra šiandieninės kainos ir dar kartą labai gerai pagalvoti apie kiekvieną jums patinkančių vestuvinių žiedų sudedamąją dalį (tauriuosius metalus, brangakmenius, jų formas, karatų skaičių ir kt.).

Tuo tarpu, jei jūs jau kurį laiką galvojote apie individualių vestuvinių žiedų gamybą, tam gali prireikti dar daugiau laiko, todėl niekuomet vestuvinių žiedų paieškos nepalikite paskutinei minutei.

Biudžeto nustatymas

Paprastai yra rekomenduojama vestuviniams žiedams skirti apytiksliai 3 procentus savo numatyto vestuvinio biudžeto. Tačiau nepamirškite, kad vestuvinių žiedų kainos gali skirtis priklausomai nuo pasirenkamų pardavėjų. Taip pat didelę reikšmę visuomet turi ir būsimų jaunavedžių išskirtiniai lūkesčiai, pvz., galbūt norima pasirinkti išgraviruotus vestuvinius žiedus, norima inkrustuoti ne vieną deimantą ir kt. Visa tai didina vestuvinių žiedų kainas, todėl išmintinga iš anksto nustatyti ir savo biudžetą.

Skirtingų žiedų pasirinkimas

Pakankamai dažnai pastebima, kad būsimi jaunavedžiai mano, jog jie turi pasirinkti labai panašius ar netgi beveik identiškus vestuvinius žiedus, tačiau tai yra netiesa. Neturėtumėte savęs įsprausti į griežtus rėmus, jei jums patinka platina, o jūsų antrajai pusei – geltonasis auksas.

Nėra jokios taisyklės, kuri sako, kad jaunikio ir jaunosios vestuviniai žiedai turi sutapti. Todėl jei jūsų skoniai skiriasi, pasirūpinkite, kad tiek jūs, tiek ir jūsų antroji pusė pasirinktumėte tai, ką jūs mėgstate – juk būtent jūs pasirinktą vestuvinį žiedą dėvėsite visą savo gyvenimą.

Pasirinkite tinkamo dydžio žiedus

Jau buvo minėta, kad vestuviniai žiedai privalo ne tik jums patikti, tačiau turi būti ir labai patogūs. Todėl svarbu atsižvelgti tiek į vestuvinio žiedo dizainą, tiek ir į jo dydį. Trumpiau tariant, turi būti pasirinktas tobulai jums tinkantis vestuvinio žiedo dydis. Vestuvinis žiedas bus mūvimas visais metų laikais, bet kokiomis oro sąlygomis ir pačiomis įvairiausiomis aplinkybėmis, todėl negalima sau leisti į žiedo dydį pažvelgti pro pirštus.

Jums patikusius vestuvinius žiedus turėtumėte numatyti pasimatuoti tuomet, kai tam bus tinkamiausios sąlygos, t.y. būsite nusiraminę ir jūsų kūno temperatūra bus optimali. Todėl jokiu būdu vestuvinių žiedų matuotis neturėtumėte ankstų rytą, po treniruotės ar ypatingai karštu, ar šaltu oru.

Atsižvelkite į savo gyvenimo būdą

Vestuviniai žiedai, kuriuos jūs nuspręsite pasirinkti, ant jūsų rankos bus visą jūsų gyvenimą, o tai reiškia, kad vestuvinis žiedas tampa neatsiejama jį mūvinčio žmogaus kasdienio gyvenimo dalimi. Būtent dėl šios priežasties yra labai svarbu atsižvelgti į savo gyvenimo būdą, kadangi jūsų pasirinktas vestuvinis žiedas privalo būti patogus ir praktiškas, nekeliantis jums jokio diskomforto.

Visi šie aukščiau pateikti patarimai turėtų palengvinti jūsų laukiančias vestuvinių žiedų paieškas, kartu užtikrinant, kad tai taps labai malonia, smagia ir nepamirštama patirtimi.