Keli praktiški patarimai planuojantiems pradėti el. prekybą

Elektroniniu parduotuviu kurimas
Elektroniniu parduotuviu kurimas

Elektroninės komercijos sritis yra nuolatos besikeičianti ir nesustabdomai tobulėjanti – tai skaitmeninis pasaulis, kuris kasmet plečiasi ir auga. Tai, ką anuomet galėjome atlikti tik fizinėje erdvėje, šiandien galime padaryti vos kelių mygtukų paspaudimu nė neišeidami iš savo namų. Todėl visiškai nenuostabu, kad šiandien vis daugiau prekybininkų nusprendžia dalį ar netgi visą prekybinę veiklą perkelti į internetinę erdvę.

Tuo tarpu, jei ir jūs nusprendėte imtis el. prekybos, pirmiausia jums vertėtų susipažinti su keliais praktiškais patarimais.

Profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas

Pirmiausia būtina pasirūpinti šiuolaikiška, patogia ir vartotojų akiai patrauklia elektronine parduotuve. Todėl jums bus būtinas profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas. Ir net jei jūs manėte, kad savo el. parduotuvę galėsite sukurti patys, nepamirškite, jog šiuolaikinis vartotojas labai lengvai atskiria mėgėjišką produktą nuo profesionalaus. Atlikti tyrimai rodo, kad vartotojui tereikia apytiksliai 50 milisekundžių, kad jis nuspręstų, ar jam patinka konkretus tinklalapis, ar ne. O tai reiškia, kad pirmasis įspūdis tampa labai svarbus siekiant pritraukti naujus vartotojus. Dėl šios ir daugybės kitų priežasčių savo naujosios el. parduotuvės kūrimą turėtumėte patikėti į profesionalų rankas.

Patogi ir mobiliesiems įrenginiams pritaikyta el. parduotuvė

Didelė dalis el. parduotuvėmis besinaudojančių vartotojų labai vertina internetinių parduotuvių patogumą ir jų siūlomą funkcionalumą. Be to, nemenka dalis pirkėjų šiandien apsiperka naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais, tokiais kaip planšetės ar išmanieji telefonai. Tai reiškia, kad jūsų el. parduotuvė turi būti ne tik labai patogi ir intuityvi, tačiau taip pat ir pritaikyta mobiliesiems įrenginiams.

Naudokitės socialiniais tinklais

Jūsų el. parduotuvė neišvengiamai privalės būti susieta ir su pagrindiniais socialiniais tinklais, tokiais kaip „Facebook“ ar „Instagram“. Interneto vartotojai šiais socialiniais tinklais naudojasi kasdien, o tai reiškia, kad būti ten, kur yra jūsų tikslinė auditorija, ne tik verta, tačiau ir būtina.

Investuokite į skaitmeninės rinkodaros sprendimus

Kuomet būsite pasirūpinę savo naująja el. parduotuve, kuri bus patogi, praktiška, labai greita ir pasižymės moderniu bei intuityviu dizainu, turėtumėte suformuoti ir savo el. parduotuvei skirtą skaitmeninės rinkodaros strategiją, orientuotą į jūsų tikslinę auditoriją.