„ConnectPay“ žengia į paslaugų el. prekybininkams rinką

Viena didžiausių Lietuvoje finansinių technologijų UAB „ConnectPay“ pradeda teikti įmokų surinkimo internete paslaugas. Šiemet keturis kartus pajamas auginusi „ConnectPay“ kitais metais planuoja paaugti dar 150 proc. ir pasiekti 11,4 mln. eurų pajamas, o kolektyvą plėsti iki 100 žmonių.   

Lapkričio gale Lietuvos bankas patenkino „ConnectPay“ prašymą papildyti jos turimą elektroninių pinigų įstaigos licenciją teise teikti dvi papildomas mokėjimo paslaugas – mokėjimo inicijavimo ir sąskaitos informacijos.

Šios dvi paslaugos kartu su įmonės viduje sukurtais el. produktais leido „ConnectPay“ pasiūlyti įmokų surinkimo paslaugas el. prekybininkams. Įmokų surinkimo internetu rinkoje Lietuvoje šiuo metu dominuoja didieji bankai ir dvi finansų technologijų įmonės „Paysera“ ir „NeoPay“.

„Su mokėjimų inicijavimo paslauga pradžioje startuosime Suomijos, Olandijos ir Vokietijos rinkose. Savo prekybininkams suteiksime galimybę priimti įmokas ne tik iš minėtų šalių, bet ir iš daugelio kitų Europos valstybių bankų bei jiems teiksime papildomas paslaugas, suteikiančias galimybę gerinti pirkėjų registracijos procesą el. parduotuvėje. Lietuvoje mokėjimų inicijavimo paslaugą pristatyti planuojame antroje kitų metų pusėje“, – sako Šarūnas Legeckas, „ConnectPay“ verslo plėtros vadovas.

Pajamos augo keturis kartus

Šių metų trečiojo ketvirčio gale „ConnectPay“ metinė aptarnautų mokėjimų vertė siekė 3,56 mlrd. Eur. Remiantis naujausiais Lietuvos banko duomenimis, „ConnectPay“ yra antra didžiausia elektroninių pinigų įstaiga Lietuvoje pagal aptarnaujamų mokėjimų vertę.

„Nepaisant to, kad šie metai visam pasauliui yra išskirtiniai ir pilni iššūkių, mūsų pajamos šių metų sausio–rugsėjo mėn. sudarė 3,6 mln. Eur – 4 kartus daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Kitais metais ketiname paaugti 2,5 karto ir pasiekti maždaug 11,4 mln. Eur metines pajamas. Vienas iš augimo variklių bus mūsų minėti nauji produktai“, – pasakoja Š. Legeckas.

​Per šiuos metus taip pat sparčiai augo „ConnectPay“ darbuotojų skaičius. 2020 m. kolektyvas padidėjo 70 proc. – nuo 35 iki 60 darbuotojų. Kitais metais bendrovė ketina darbuotojų skaičių išplėsti iki 100.

„ConnectPay“ veiklą pradėjo 2018 m. Įmonė orientuojasi į klientus, kurie daugiausia savo veiklą vykdo internete. Bendrovė suteikia galimybę verslo klientams atsidaryti IBAN tipo sąskaitą, gauti ir siųsti mokėjimus.

Apie „ConnectPay“

100 proc. UAB „ConnectPay“ akcijų priklauso Britanijos piliečiui, rizikos kapitalo investuotojui Deependra Singh Bhartari, kuris turi sukaupęs 17 metų patirties mokėjimų ir programinės įrangos kūrimo rinkoje. Jis investuoja į įvairiuose sektoriuose veikiančias interneto verslo įmones.

Lietuvą savo investicijoms D. S. Bhartari pasirinko dėl palankių teisinių sąlygų finansų technologijų („fintech“) srities įmonėms ir finansų srityje patyrusių lietuvių partnerių. ,,ConnectPay“ vadovai yra sukaupę patirties tokiose institucijose kaip SEB, „Western Union“, „Investuok Lietuvoje“, IBM, N26, Barclays ir t.t.

Pranešimą paskelbė: Greta Jankaitytė, UAB „Gravitas Partners”