Kaip prailginti nešiojamo kompiuterio tarnavimo laiką?

Mirtinai užtemęs nešiojamo kompiuterio ekranas ir jokių gyvybės ženklų nebuvimas gali prilygti pasaulio pabaigai. Taip, nešiojami kompiuteriai, kaip ir bet kurie kiti prietaisai, nėra amžini, jie genda ir anksčiau ar vėliau kompiuterių remontas bus būtinas. Visgi, yra keletas dalykų, kuriuos būtina žinoti, kad kompiuterio remonto prireiktų vėliau.

namuose-laisvalaikis

Kompiuteris skirtas darbui

Su šiuo teiginiu greičiausiai nesitiks tie, kurie dar neišaugo iš kompiuterinių žaidimų amžiaus arba negali užmigti, nežiūrėdami filmo per kompiuterio ekraną. Ir iš dalies tai tiesa, nes kompiuteris gali būti išties nepamainomas draugas liūdnais žiemos vakarais. Visgi, kompiuterių meistrai vis dažniau pastebi, kad kai kurių kompiuterių savininkų gyvenimas sukasi labai nenutolus nuo nešiojamo kompiuterio – jie prie jo ir valgo, ir mėgaujasi rytine ar pietų pertraukos kava, ir miega su juo (žinoma, netiesiogine prasme). Išsiliejęs kavos ar arbatos puodelis gali būti rimta priežastimi, dėl kurios teks keliauti pas kompiuterių meistrus. Panašios pasekmės gresia ir tada, jei kompiuteris yra laikomas ant nelygaus paviršiaus, pavyzdžiui, patalynės, kuri neleidžia jam „kvėpuoti“. Kompiuteris gali perkaisti, o tada kompiuterių remontas bus neišvengiamas. Kokia alternatyva? Įsigykite HDMI laidą ir žiūrėkite filmus per televizorių.

Mokama antivirusinė programa? Geriau tada išvis jokios

Netiesa! Net ir tuo atveju, jei nesilankote XXX puslapiuose, jūsų kompiuteris gali pasigauti virusą, galite prarasti savo asmeninis duomenis ir kitus svarbius dokumentus. Kam tos problemos? Taupyti savo asmenine gerove išties nėra labai protinga. Tad, jei nenorite pikti antivirusinės programos, nepatingėkite paieškoti nemokamos programos versijos, jų internete yra ne viena ir ne dvi. O gal este iš tų, kurie tiki, kad pakanka tos antivirusinės programos, kuri jau būna įdiegta kompiuteryje? Be reikalo, žmonės sugeba įsilaužti į Pentagono kompiuterius, kurie naudoja tikrai ne iš interneto parsisiųstą antivirusinę programą.

Kompiuterio tvirtumo išbandymas

Daugelis šiuolaikinių elektronikos prietaisų turiu tokius užrašus: „atsparus smūgiams“, „nedūžtantis ekranas“, „atsparus vandeniui“ ir t.t. Visgi, šios skambios frazės nėra iššūkis jums, todėl savo nešiojamą kompiuterį vertėtų pasaugoti ir juo rūpintis.