Kaip išsirinkti biuro kėdes?

Biuro kėdės yra vienas svarbiausių kiekvieno ofiso baldų. Išsirinkti ne tik gražią ir kokybišką, bet ir patogią biuro kėdę kartais tampa ne menka užduotimi. Į ką atkreipti dėmesį ir nuo ko priklauso biuro kėdės patogumas? Dalinamės keliais patarimais, kurie tikrai pravers renkantis šį baldą.

  • Kėdės atlošas

Tai viena pagrindinių dalių, į kurią reikia atkreipti dėmesį renkantis biuro kėdę. Atlošas turi būti pakankamai aukštas, atsisėdus siekiantis pečius, o kai kurie modeliai turi ir atramą galvai. Šiek tiek išgaubtos formos atlošai geriau prisitaiko prie stuburo, negu lygūs. Taip pat teikite pirmenybę atlošams, kurių pasvirimo kampą galima reguliuoti. Puikiomis savybėmis ir prisitaikymu prie kūno padėties pasižymi ergonominės biuro kėdės. Biuro baldais prekiaujančių įmonių interneto svetainėse ne tik rasite daugiau informacijos, bet ir platų šių kėdžių pasirinkimą.

  • Kėdės ratukų skaičius

Kuo daugiau ratukų turi ofiso kėdė, tuo lengviau  su ja bus manevruoti. Juk neatsistojant nuo kėdės pasiekti spausdintuvą ar netoli esančius dokumentus taip pat vienas iš biuro kėdžių privalumų. Lengviau ir patogiau važiuoja kėdės, kurių ratukai sukasi aplink savo ašį. Tad į šį rodiklį taip pat atkreipkite dėmesį.

  • Reguliuojamas aukštis

Reguliuojamas biuro kėdės aukštis yra privalomas, ypač jei ant tos pačios biuro kėdės sėdės skirtingi darbuotojai. Kuo daugiau aukščio pozicijų turi kėdė, tuo geriau ją galima pritaikyti sėdinčio žmogaus ūgiui.

  • Porankiai

Kėdė su porankiais ne pats svarbiausias, tačiau vienas iš privalumų. Minkšti, patogūs porankiai leidžia pailsinti rankas bei patogiau jaustis darbo metu.

Tai pagrindiniai rodikliai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis biuro kėdes. Taip pat teikite pirmenybę ne kainai, bet kokybei. Rinkdamiesi pigiausius variantus vargu ar būsite patenkinti šio svarbaus baldo patogumu.