Kur rasti naujas vasarines padangas?

Vasarą dauguma mūsų automobiliais naudojasi dar dažniau nei kitais metų laikais. Šiltuoju metų laiku važiuojame ne tik į darbą, bet ir į keliones, automobiliu vykstame atostogauti ar pramogauti. Kaip ir visuomet, rūpinamės automobilio būkle. Juk nenorime, kad atostogų akimirkų apkartintų prakiurusi padanga ar neveikiantys žibintai. Pakalbėkime apie vieną pagrindinių automobilio dalių – padangas. Kur jas įsigyti ir kokie kiekvieno varianto trūkumai bei privalumai.

  • Padangų parduotuvė

Kai kuriose automobilių padangų parduotuvėse rasite įvairių gamintojų, skersmens ir parametrų padangų. Tačiau yra parduotuvių, kurios prekiauja tik vieno ar kelių gamintojų padangomis. Tad prieš važiuojant į numatytą parduotuvę galite pasidomėti joje esančia padangų pasiūla. Pirkimo padangų parduotuvėje privalumas – ten esantys konsultantai. Jei nežinosite kokias padangas pasirinkti, visuomet galėsite su jais pasitarti. Pirkimo parduotuvėje trūkumai – ribota pasiūla, laiko sąnaudos apsipirkimui ir savarankiškas įsigytų padangų transportavimas.

  • Internetas

Internetinė parduotuvė, prekiaujanti padangomis – kartais visai be reikalo pamirštamas pasirinkimas. Internetinės parduotuvės suteikia pakankamai plačią naujų padangų pasiūlą. Padangų pirkimo internetu privalumai – paprasta, patogu ir greita. Šiuo atveju nereikės rūpintis padangų transportavimu, jos bus pristatytos tiesiai jūsų nurodytu adresu. Kaip pirkimo internetu  trūkumą galima įvardinti tai, kad perkate prekę jos nematydami, tačiau įsigyjant padangas tai nėra aktualu.

  • Autoservisas

Vasarines padangas galima įsigyti kai kuriuose autoservisuose. Dažniausiai šie autoservisai teikia ir padangų montavimo paslaugas – tai vienas iš privalumų. Taip pat nauda galima pavadinti galimybę pasitarti su šios srities specialistu. Pagrindinis padangų pirkimo autoservise trūkumas – didelė kaina. Be abejo, turite atsižvelgti į tai, kad kainą sudarys ne tik padangos, bet ir jų montavimas, balansavimas. Tad jei norite ekonomiškesnio varianto ar ketinate padangas keisti pats, šis variantas jums nebus priimtinas.