Balansiniai dviratukai

Balansiniai dviratukai yra rekomenduojami prieš mokantis važiuoti dviračiu, tai puiki priemonė pasipraktikuoti, laikyti pusiausvyrą, manevruoti, laiku stabdyti. Vėliau užsėdus ant paprasto dviračio vaikui bus labai paprasta jį minti. Balansiniai dviratukai  nuo paprastų dviratukų skiriasi tuo, kad jie neturi pedalų, todėl vaikas rieda pasispirdamas.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis balansinį dviratuką?

Svarbiausia savybė, į kurią svarbu atsižvelgti, yra svoris. Kuo balansinis dviratukas sunkesnis tuo juo manevruoti mažyliui bus sudėtingiau, tad šiuo atveju daugiau pranašumų turi mediniai balansiniai dviratukai, nes jie yra lengvesni ir patogesni, nei metaliniai. Toks dviratis yra rekomenduojamas nuo pusantrų metų, kada mažylis jau moka tvirtai stovėti, vaikščioti ir tinka iki maždaug penkerių metų.  Tad balansiniai dviračiai puikiai  tinka ir yra pritaikyti mažiausiems vairuotojams, dauguma jų yra nudažyti ryškiomis ar šviesą atspindinčiomis spalvomis, kad matytusi iš toli ar šiek tiek tamsesniu paros metu. Medinis balansinis dviratukas yra dažnai ieškoma tėvelių prekė. Šie dviratukai išsiskiria savo subtiliu dizainu ir natūralioms medžiagomis.

Dviračiai vaikams internetu

Dviračiai vaikams internetu, turėtų būti pasirenkami atkreipiant dėmesį į šiuos kriterijus: ratų skersmuo, rėmo aukštis, pavaros ir stabdžiai, ratų apsaugos ir aksesuarai. Kuo didesnis ratų skersmuo, tuo dviratukas geriau ir lengviau riedės, o vaikui reikės  mažiau pastangų ir energijos. Vaikiškų  dviračių ratai gali būti įvairių colių. Juos reikia rinktis pagal vaiko amžių ir ūgį. Atidžiai pasirinkite dviračio rėmo aukštį. Tai svarbu, jei norite įsigyti dviratį keleriems metams. Vadovaukitės vaiko ūgiu ir kojų ilgiu ir atkreipkite dėmesį į rėmo formą. Dviračiai berniukams dažniausia būna su balneliu, o mergaitėms- be balnelio, nes joms lipti per balnelį yra nepatogu. Patys mažiausi  vaikiški dviratukai dažniausiai turi vieną pavarą ir mažam vaikui to pakanka.  Vaikui augant galima pasirinkti dviratį su daugiau pavarų, nes vaiko judesiai tampa labiau koordinuoti. Svarbiausia, kad vaikas išmoktų valdyti tiek kojinius, tiek rankinius stabdžius ir galėtų važiuoti saugiai.