Vilniuje – pasaulio eskpertų įžvalgos apie mobiliosios ekonomikos ateitį

Vilniuje – pasaulio eskpertų įžvalgos apie mobiliosios ekonomikos ateitį

Lapkričio 15 d. Vilniuje vyks tarptautinė konferencija „Baltic Mobile Congress“. Pirmą kartą Baltijos šalyse vyksiančiame renginyje bus apžvelgtos naujausios mobiliosios technologijos ir skaitmeninės inovacijos. „Samsung Electronics Baltics“ inicijuotame kongrese mobiliųjų technologijų ekspertai pasidalins įkvepiančiomis patirtimis, sėkmės istorijomis bei aptars mobiliųjų technologijų ateities tendencijas.

„Ši tarptautinė konferencija yra puiki proga į vieną vietą suburti mobiliųjų technologijų ekspertus iš viso pasaulio, pasidalinti patirtimi, pasimokyti iš sėkmės istorijų ir pasisemti idėjų savo verslo stiprinimui. „Baltic Mobile Congress“ – pirmoji tokio pobūdžio konferencija Lietuvoje, kurioje susitiks daugiau kaip 500 verslo lyderių iš Baltijos regiono, Lenkijos, Čekijos, Skandinavijos ir kitų pasaulio šalių. Tai neabejotinai svarbus renginys visai regiono mobiliųjų technologijų industrijai“, – sako Philip Choi, „Samsung Electronics Baltics“ prezidentas.

„Baltic Mobile Congress“yra pirmasis renginys Lietuvoje, kuriame bus išskirtinai gilinamasi į sparčiai besivystančias mobiliąsias technologijas, apžvelgiamos šios srities inovacijos ir tendencijos. Kelios dešimtys patyrusių mobiliųjų technologijų bei inovacijų srities ekspertų iš viso pasaulio dalinsis patirtimi ir ateities įžvalgomis.

Pranešimus konferencijoje skaitys ir sukaupta patirtimi kaip vystyti sėkmingą verslą dalinsis „Samsung Electronics“ korporatyvinio verslo strategijų ir vystymo direktorius Nick Dawson, „Wolt“ vadovė Baltijos šalyse Liis Rustel, futuristas ir dirbtinio intelekto ekspertas Michael Ludden ir kiti sėkmingiausiose pasaulio įmonėse dirbantys pranešėjai. Jie pasidalins, kaip planuojant ir plėtojant verslą įdarbinti technologijas ir žengti koja kojon su šiandienos aktualijomis.

Beveik 1000 kv.m. Vilniaus „Siemens Arenoje“ įrengtoje interaktyvioje ir verslumu alsuojančioje ekspozicijų zonoje bus galima išbandyti naujausias technologines programas ir įrenginius. Savo produktus ir paslaugas pristatys „Samsung“, didžiosios informacines technologijas kuriančios kompanijos ir startuoliai bei kitos organizacijos.

Daugiau informacijos apie tarptautinę konferenciją http://balticmobilecongress.com. 

Apie tarptautinę konferenciją „Baltic Mobile Congress“

„Baltic Mobile Congress“ – pirmoji tarptautinė naujausių mobiliųjų technologijų ir skaitmeninių inovacijų konferencija Baltijos šalyse. Pirmą kartą Lietuvoje vyksiančiame renginyje pasauliniai mobiliųjų technologijų ekspertai aptars mobiliųjų technologijų tendencijas ir ateitį. Daugiau kaip 500 verslo srities lyderių iš Baltijos regiono, Skandinavijos šalių ne tik išgirs įkvepiančių pranešėjų įžvalgas, patirtis, sėkmės istorijas, bet ir galės patys išbandyti naujausias mobiliąsias technologijas interaktyviose ekspozicijų erdvėse. Konferenciją „Baltic Mobile Congress inicijuoja „Samsung Electronics“ dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”