„LG Electronics“ prezidentas ir vyriausiasis technologijų vadovas skaitys pranešimą CES 2019 renginyje

„LG Electronics“ prezidentas ir vyriausiasis technologijų vadovas skaitys pranešimą CES 2019 renginyje

Dr. Park pristatys naujas dirbtinio intelekto naudos pritaikymo kasdieniame vartotojų gyvenime perspektyvas

„LG Electronics“ (LG) prezidentas bei vyriausiasis technologijų vadovas Dr. I.P. Park pristatys išankstinę kalbą artėjančiame CES 2019 renginyje. Dr. Park kreipimasis vyks sausio 7 d., pirmadienį, 18:30 val. MGM Park Theater Las Vegase, Nevadoje, JAV.

Pačiame pirmame LG pranešime CES renginyje, Dr. Park pristatys Dirbtinis intelektas dar geresniam gyvenimui bei kitas naujas perspektyvas apie tai, kaip dirbtinis intelektas pakeis klientų gyvenimus per tris pagrindines dirbtinio intelekto atramas: vystymąsi, sujungimą bei atvirumą. Dr. Park aptars tai, kaip inovatyvios dirbtinio intelekto technologijos praturtins vartotojų patirtį namuose, kelyje ir biure. Įsivaizduojant būsimą dirbtinio intelekto įtaką visuose mūsų gyvenimo aspektuose, Dr. Park taip pat paaiškins kaip „LG“, kuris save transformuoja iš produktus gaminančios įmonės į gyvenimo būdo novatorių, vadovauja šiems pokyčiams ir vystymuisi.

Kaip „LG Electronics“ prezidentas bei vyriausiasis technologijų vadovas, Dr. Park inicijuoja inovacijas dirbtinio intelekto srityje, laikydamas jas pagrindiniu augimo varikliu. Su didesne nei 30 metų patirtimi vartotojų elektronikos, robotikos, telekomunikacijų bei programinės įrangos industrijos moksliniuose tyrimuose ir plėtroje, Dr. Park yra pripažintas kaip vienas pagrindinių pasaulio vyriausiųjų technologijų vadovų. Tokį jo pripažinimą lėmė pasiekimai vadovaujant mokslinių tyrimų ir plėtros komandoms, skatinant inovacijas, kombinuojant tradicines į techninę įrangą orientuotas technologijas su eksponentinėmis į programinę įrangą orientuotomis technologijomis.

„Tikimasi, kad CES 2019 pažymės perversmo tašką dirbtinio intelekto vystyme bei jo įgyvendinime kasdieniuose produktuose ir paslaugose“, – teigė Dr. Park. Jo teigimu, „LG“ strategija yra siekis pranokti lūkesčius, praturtinant kasdienį vartotojų gyvenimą į gyvenimo būdą orientuotomis dirbtinio intelekto programomis ir būtent tai jis sieks pabrėžti ant CES scenos.

„LG“ yra pasaulinis galios taškas, esantis dirbtinio intelekto revoliucijos, kuri turės įtakos beveik visoms pagrindinėms industrijoms nuo technologijų iki sveikatos apsaugos, agrokultūros, susisiekimo ir inžinerijos, priešakyje. Mes esame labai sujaudinti, galėdami pasveikinti Dr. Park ant CES 2019 scenos, kur jis pristatys pirmąjį „LG“ pranešimą per visą CES istoriją. Mes nekantraujame išgirsti jo įžvalgas apie dirbtinio intelekto, kuris iš naujo apibrėžia mūsų namus, verslus bei bendruomenes, ateitį“, – teigė Gary Shapiro, Vartotojų Technologijų Asociacijos prezidentas bei generalinis direktorius.

CES 2019 renginyje bus pademonstruotos gyvenimą keičiančios technologijos, kurias pristatys 4500 eksponuojančių įmonių, dirbančių 20 skirtingų produktų kategorijų bei siūlančių sprendimus, kurie pakeis tai, kaip mes gyvename, dirbame ir žaidžiame. Renginyje bus galima susipažinti su naujausiomis transformuojančiomis technologijomis, tokiomis kaip 5G ryšys, dirbtinis intelektas, papildytoji bei virtuali realybė, išmanieji namai, išmanieji miestai, sportas, kompiuterinis intelektas ir dar daugiau.

Pažengę „LG“ produktai bei paslaugos bus eksponuojamos CES 2019 renginyje 2019 m. sausio 8-11 d., CES Tech East, esančiame Las Vegaso Konvencijų Centre, centrinėje salėje, 11100 stende.

Pranešimą paskelbė: Sonata Židlinskaitė, Fabula Hill+Knowlton Strategies