Vakarinės suknelės – vis dar būtinybė?

Jei anksčiau būdavo gana sunku įsivaizduoti moterį, kuri nedėvėtų suknelės, tai šiais laikais tai jau tampa retenybe. Paprasčiausiai daugelis moterų nustojo rinktis šį rūbą atsižvelgiant į kasdieninį patogumą. Kasdienybėje kelnės įsitvirtino rinkoje kaip pats tinkamiausias ir komfortabiliausias rūbas. Visgi, vakarinės suknelės, kuomet ateina kokia nors šventė – tampa nepakeičiamu pasirinkimu. Tačiau ar taip bus visada?

suknelė

XXI amžiaus mados kardinaliai kitokios nei mūsų protėvių. Žmonės nori ne apsirengti patogiai,  bet labiau siekia tiesiog išsiskirti, nori elgtis kitaip, nori atrodyti kitaip todėl reprezentuojanti išvaizda dažnai trukdo jaustis savimi. Žinoma, kalbant apie vakarines sukneles galime netaikyti šių standartų, kurie dažniausiai sunkiai paklūsta inovacijoms. Merginos metai iš metų renkasi tradicines ilgas sukneles su gan masyviomis iškirptėmis dar labiau traukiančiomis akį. Jei greitu metu jūsų laukia vakarėlis verta pagalvoti, ar vis dar naudinga rengtis tradicinę ilgą suknelę, gal visgi verta pasirinkti tradicinių kelnių derinuką, kuris taip pat gali atrodyti gan elegantiškai. Juolab, apsirengusi kitaip galite ir išlošti ir suklysti.  Dabar pastebima tendencija, kai dėvėdama suknelę  galite netgi pritraukti intensyvesnius aplinkinių dėmesius nei eidama nuoga.

vakarines-suknelesVakarinės suknelės – be abejo vis dar pasirinkimo viršūnėje karaliaujantis rūbas. Jos padeda atskleisti moteriškumą, individualumą, išskirtinius bruožus. Juolab, egzistuoja labai platus pasirinkimas, ir net pačios išrankiausias gali surasti tai ko labiausiai trokšta.

Vakarines  sukneles rekomenduojama rinktis atsižvelgiant į:

  • Jūsų figūros tipą. Žinodamos koks tiksliai yra jūsiškis – greičiau rasite tinkamą variantą (obuolys, kriaušė, bananas, gitara…).
  • Kokios spalvos jums dera labiausiai? Įvertinkite tiek plaukų tiek ir odos atspalvį. Tuo pačiu palyginkite, kokie variantai atrodo dailiau, o kokie tik pabloginą situaciją.
  • Kokio modelio trokštate? Ar jums svarbios to meto mados tendencijos?
  • Ar planuojate pirkti internetu ar klaujatės tradiciniais prekybos centrais. Tai įvertindama galite susiplanuoti savo laiką, kad pavyktų išvengti skubėjimo ir streso.

Jei pasitaikė galimybė vilkėti gražią suknelę – nepraleiskite jos. Juk taip retai gyvenime tenka pasipuošti, atskleisti savo princesiškąją pusę. Juolab, egzistuoja platus pasirinkimas, tad kiekviena mergina atras tai, kas derės pagal konkrečius bruožus.