Top trys bevielės garso kolonėlės, kurių geidžia kiekvienas melomanas

Turėti namuose galingą garso sistemą yra šaunu, tačiau kelionėse, kelyje visos sistemos ant peties nenešiosi. Tam nei fiziškai, nei techniškai nėra galimybių. Todėl visi keliaujantys ieško nešiojamų bevielių garso kolonėlių, kurios puikiai perteikia garsą, yra lengvos, nedidelės. Kriterijus: galingos ir nebrangios.Todėl šiandien apžvelgsime 3 bevieles nešiojamas garso kolonėles, kurios puikiai tiks ir Kalėdiniam dovanų krepšeliui papildyti.

JBL Charge 2+ bevielės garso kolonėlės

JBLCharge2Plus_a-1024x682-500x500

Spalvotą gertuvę primenančio dizaino, garso kolonėlė JBL Charge 2+yra suderinama su dauguma Bluetooth naudojančių prietaisų, pvz., išmaniaisiais telefonai, planšetėmis, įvairiais grotuvais ir kompiuteriais. Nedidelėlė garso kolonėlė (79x185x79 svoris 0,6 kg) turi galingą 6000 mAh ličio jonų bateriją, kuri garantuoją nenutrūkstamą 12 valandų vakarėlį.

Ši garso nešiojama garso kolonėlė yra atspari drėgmei, todėl puikiai tinka klausyti muzikos esant prie vandens telkinio ar baseino. Prie kolonėlės galima prijungti net 3 skirtingus įrenginius ir paeiliui groti muziką. JBL Charge 2+ taip pat gali pasitarnauti kaip telefono pakrovėjas ar papildoma baterija. Žinoma, reiktų nepamiršti ir to, kad kolonėlė suteikia galimybę rengti konferencinius skambučius, turi integruotą mikrofoną bei aido ir triukšmo filtrus. Daugiau apie šį produktą:

https://www.youtube.com/watch?v=uQgPIInwSks

 

JBL CLIP+ bevielė aktyvi garso kolonėlė

JBL CLIP-1-500x500

Unikalaus dizaino, primenančios ausinės kaušelį, garso kolonėlės JBL CLIP+ per Bluetooth jungti gali būti sujungtos įvairiais įrenginiais ir ryškiai padidinti prietaiso skleidžiamą garsą. Ausinių dizainas pasižymi dar viena subtilia detale – segtuku-kabliuku viršutinėje kolonės dalyje. Taigi kolonėlę galima prisegti norimoje vietoje, tam, kad nereikėtų laikyti rankoje ar numesti ant žemės.

Aktyvios garso kolonėlės yra atsparios vandeniui, vandens purslams bei lietui, ta galima drąsiai jomis naudotis prie vandens telkinių. Pilnai pakrauta garso kolonėlė gali groti iki 5 valandų be sustojimo. Tai nedidelė(107 x89 x 42 mm), tačiau labai patraukli garso kolonėlė. Daugiau apie šį produktą:

https://www.youtube.com/watch?t=7&v=7VcFamzUBno

 

Harman Kardon ESQUIRE MINI bevielė kolonėlė

Harman-Kardon-Esquire-Mini-Lifestyle-2-500x500

Oda ir metalas. Dvelkia subtilumu ir prabanga. Taip, tai Harman Kardon ESQUIRE MINI – garso kolonėlė kuri pakeis jūsų keliavimo rutiną. ESQUIRE MINI yra bevielė garso sistema, su įmontuota konferencine telefono sistema.

Garso kolonėlė yra suderinama su dauguma Bluetooth naudojančių prietaisų, tad galėsite klausytis muzikos bet kur, kur tik kelaiusite. Nedidelė, į delną telpanti garso sistema (76 x 140 x 24mm, svoris 238 g) turi 3.7V, 2000 mAh ličio jonų bateriją, kuri suteikia galimybę mėgautis garsu 8-13 valandų. Daugiau apie įrenginį: