„Microsoft“ pristatė pirmąjį itin nebrangios 400 serijos „Lumia“ telefoną ir galingesnį „Lumia 532“

Lumia532Trečiadienį „Microsoft” pristatė du naujus išmaniuosius telefonus: „Lumia 435″ ir „Lumia 532″. Pirmasis žymi itin nebrangių „Lumia” telefonų 400-osios serijos pradžią, o antrasis pasižymi didesniu galingumu už nedidelę kainą.

„Kai prieš trejus metus pristatėme pirmuosius „Lumia” telefonus, pažadėjome, jog stengsimės juos padaryti prieinamais kuo didesniam žmonių skaičiui ir pasiūlysime įvairius kainų lygius. „Lumia 435″ ir „Lumia 532″ šiandien yra patys prieinamiausi „Lumia” telefonai, itin patrauklūs vartotojams, pirmą kartą perkantiems išmanųjį telefoną”, – sako Jo Harlow, „Microsoft” viceprezidentė telefonams.

https://www.youtube.com/watch?v=O5wyve4dLPc

Abu telefonai turės naujausią „Windows Phone 8.1″ versiją, „Lumia Denim” atnaujinimą, „Office” paketą („Word”, „Excel”, „PowerPoint” ir „OneNote”), „Outlook” programėlę el. laiškams, puikią „Skype” integraciją ir priekinę kamerą vaizdo skambučiams. Taip pat juose bus įdiegti „HERE” žemėlapiai, o savininkai gaus iki 30 GB nemokamos vietos debesyje „OneDrive” bei priėjimą prie tūkstančių programėlių „Windows Phone” parduotuvėje.

https://www.youtube.com/watch?v=65uWnmbdiLs

„Lumia 435″ parduodamas su 1,2 GHz dviejų branduolių „Qualcomm Snapdragon 200″ procesoriumi, o „Lumia 532″ turi tokį patį keturių branduolių procesorių. Abejuose įrenginiuose įdiegta 1 GB darbinės bei 8 GB vidinės atminties, kurią „micro-SD” kortelių pagalba galima praplėsti iki 128 GB. Šiems išmaniesiems telefonuose energiją tiekia 1560 mAh baterija, leidžianti be pertraukos kalbėti 12 valandų. Naujieji „Lumia” modeliai vaizdą pateikia per 4 colių įstrižainės ekraną, o nuotraukas daro per 2 MP („Lumia 435″) ir 5 MP („Lumia 532″) galines vaizdo kameras.

„Lumia 435″ ir „Lumia 532″ Lietuvoje pasirodys šių metų pirmojo ketvirčio pabaigoje. Pirmojo įrenginio kaina (be mokesčių ir subsidijų) sieks apie 69 eurus (238 litus), o antrojo – apie 79 eurus (272 litus). Telefonus bus galima rinktis iš baltos, juodos, žalios ir oranžinių spalvų.