Stiliaus patarimai verslo moterims

Moteriski drabuziai
Moteriski drabuziai

Šiuolaikinė moteris – tai savimi pasitikinti, pasitempusi ir stilinga moteris, nebijanti iššūkių ir žinanti, ko nori. Šiandien taip pat vis daugiau moterų žengia tvirtą žingsnį į verslo pasaulį, todėl tampa labai svarbu atsakyti sau į klausimą, kaip turėtų rengtis verslo moteris ir kaip užtikrinti, kad pirmasis įspūdis būtų nepriekaištingas.

Būkite autentiškos

Nereikėtų vadovautis požiūriu, jog jūs privalote rengtis taip, kad visiškai „susilietumėte“ su bendra biure vyraujančia atmosfera. Nors reikia vadovautis vidinėmis taisyklėmis, jūsų įvaizdis gali ir turi būti išskirtinis. Pavyzdžiui, jei jūs mėgstate rengtis ryškiau, tuomet rinkitės ryškesnius drabužius. Jei mėgstate avėti aukštakulnius – taip ir padarykite. Jei jums patinka ryškus lūpdažis, tuomet likęs makiažas turėtų būti pakankamai neutralus. Tiesiog pasistenkite atrasti balansą tarp tokių išskirtinių stiliaus detalių ir labiau konservatyvių bei neutralių detalių.

Investuokite į kokybiškas ir svarbiausias stiliaus detales

Būdama verslia moterimi jūs greičiausiai puikiai žinote, kaip protingai paskirstyti savo pinigus. Yra ne vienas būdas, kaip formuojant savo įvaizdį būtų galima sutaupyti, tačiau savo „verslo drabužių spintai“ taupyti tikrai nevertėtų. Ir nors kartais kaina gali atrodyti pernelyg didelė, iš tikrųjų investuodamos į kokybiškas ir svarbiausias stiliaus detales jūs investuosite ir į savo ateitį, kadangi tokius drabužius galėsite dėvėti ne vienerius metus. Taigi, vietoje kiekybės rinkitės kokybę.

Neavėkite batelių atvirais pirštais

Batelius atvirais pirštais pasaugokite paplūdimiui, savaitgaliui, vakarui ar bet kuriai kitai progai, tačiau tik ne biurui. Todėl jei norite neprašauti pro šalį renkantis avalynę tinkančią jūsų kasdienei darbinei aplinkai, rinkitės batelius uždarais pirštais.

Neatidenkite per daug odos

Verslo moters įvaizdis turi būti madingas, tačiau kartu jame turėtų išlikti ir šiek tiek konservatyvių sprendimų. Tai reiškia, kad nereikėtų sau leisti atidengti per daug odos. Jei dėvite sijoną arba suknelę, būtinai atsižvelkite į jos ilgį. Sijonas ir suknelė turėtų siekti bent kelių viršų. Atminkite, kad tuomet, kai sėdėsite kėdėje, jūsų suknelė arba sijonas automatiškai šiek tiek pakils, paverčiant ją vizualiai trumpesne.

Taip pat nereikėtų atidengti ir iškirptės – tai paprasčiausiai neetiška. Todėl kartu turėtumėte pasirūpinti, jog viršutiniai drabužiai nebūtų permatomi ir jūsų apatinis trikotažas nesimatytų. Kai kurie stiliaus ekspertai taip pat rekomenduoja pasitelkti ir trečiąją taisyklę – neparodyti per daug rankų.

Nepersistenkite su aksesuarais

Mažiau yra daugiau. Taigi, balansas turi būti pasiektas kiekvieno įvaizdžio atveju. Aksesuarai yra labai galingos priemonės, kurios gali išgelbėti mūsų įvaizdį arba jį visiškai sujaukti. Aksesuarai paprastai tampa pagrindiniais įvaizdžio akcentais, todėl būtina pasirūpinti, kad jie būtų pasirinkti tinkamai. Pavyzdžiui, jei renkatės rankinę, pasirinkite labai aukštos kokybės modelį. Ieškodamos juvelyrinių dirbinių orientuokitės į klasikinius papuošalus, pvz., auskarus su perlais ar paprastą kaklo vėrinį. Kai dvejojate ir jums sunku apsispręsti, rinkitės tai, kas paprasta, o ne pernelyg puošnu.

Atsižvelkite į spalvas

Spalvos turi labai didelę galią. Todėl formuojant savo įvaizdį turėtumėte pagalvoti ir apie spalvų psichologiją, pasirenkant jūsų norimą tikslą padedančias pasiekti spalvas. Pavyzdžiui, raudona yra galinga spalva, tačiau taip pat gali būti matoma ir kaip agresyvi spalva. Todėl pagalvokite, ką norite pasiekti, kuomet bandote suformuoti savo stilių. Ir nepamirškite, kad jūsų stilius yra viena iš priemonių, padedanti perduoti aplinkiniams atitinkamą žinutę. Todėl spalvas rinkitės labai atsakingai.

Plačiau skaitykite: Sidonas.lt