Savaitgalio kelionės – kur nuvykti?

Nusimato laisvas savaitgalis ir norite jį praleisti turiningai, kokybiškai pailsėti, pakeisti aplinką? Tuomet trumpos savaitgalio kelionės bus tobulas pasirinkimas. Kur keliauti ir ką nuveikti per porą dienų?

Savaitgalis kurortuose

Nors mūsų Lietuva nedidelė, bet šaunių kurortų nestokoja. Jei norite pasilepinti nuostabiomis SPA, sveikatingumo procedūromis, rinkitės Birštoną arba Druskininkus. Savaitgalis šiuose kurortuose bus nepamirštamas, o poilsis nepriekaištingas. Komfortiška nakvynė sanatorijose, pilnas maitinimas, milžiniškas masažų ir kitų procedūrų pasirinkimas bei profesionalus aptarnavimas – ilsėkitės karališkai ir drauge gerinkite sveikatą!

Jei norite aplankyti jūrą, tuomet savaitgaliui keliaukite į Palangą, Šventąją ar Kuršių neriją. Šiose kurortinėse vietovėse suderinsite savaitgalio poilsį mėgaujantis įstabia gamta, sveiku pušynų oru bei komfortiška nakvyne ir sveikatingumo procedūromis.

Savaitgalis gamtoje

Jei esate pavargę nuo miestų šurmulio ir norite kardinaliai pakeisti aplinką, savaitgalis gamtoje bus tai, ko Jums reikia. Rinkitės iš gausybės kaimo turizmo sodybų ir leiskitės į gamtos prieglobstį. Puiku tai, jog poilsis dviems ar su šeima bus nepakartojamas bet kuriuo metų laiku! Ilsėdamiesi gamtoje galėsite išbandyti daugybę smagių pramogų: plaukimas baidarėmis, vandens dviračiai, žvejyba, pirtys, tinklinis, plaukimas vandenlentėmis ir daug kitų.

Savaitgalis dvare ar pilyje

Savaitgalio kelionėms puikiai tiktų viešnagė turizmui pritaikytuose Lietuvos dvaruose – čia Jūsų laukia karališkas poilsis, galimybė praleisti laiką autentika, prabanga ir elegancija alsuojančiose vietose.

Jei svarstote, kurį dvarą pasirinkti, verta pagalvoti apie garsųjį Bistrampolio dvarą, pasiūlysiantį ne tik komfortišką viešnagę, bet ir smagių pramogų. Puikiai tiktų ir elegancija alsuojantis Pakruojo dvaras, taip pat Utenos apskrityje stūksantis Paliesiaus dvaras. Pastarasis įsikūręs įstabios gamtos apsupty, tad garantuojamas ramus poilsis.

O ką pasakytumėte apie savaitgalį pilyje? Norviliškių pilis tam puikiai tiks. Autentiška ir unikali aplinka garantuos nepamirštamą poilsį išskirtinėje vietoje.

Savaitgalio kelionės – tobulas pabėgimas nuo rutinos, darbo, buities. Greičiausiai nė nenumanote, kokių šaunių vietų galite atrasti, kiek visko pamatyti, nuveikti ir kaip tobulai pailsėti vos per porą dienų!