Apsaugos sistemos Jūsų namų saugumui

Jeigu jums rūpi jūsų namų saugumas, jums yra reikalingi tam tikri sprendimai, kurie gali tą saugumą užtikrinti bei garantuoti. UAB „AlterNetas“ nori jums pasiūlyti įsirengti kokybiškas ir nuo vagišių, vandalų bei net gaisro apsaugančias priemones. Tai gali būti net kelios, skirtingos paskirties bei tipų priemonės, tačiau jos vadinamos bendru vardu, tai –apsaugos sistemos namams. Jų paskirtis – padaryti viską, kad name esantys žmonės bei jų turtas būtų apsaugoti nuo nepageidaujamų padarinių.

Tačiau, turbūt natūraliai kyla klausimas, o kokios gi būna apsaugos sistemos namams. UAB „AlterNetas“ teikia sprendimus:

  • Priešgaisrinėje apsaugoje;
  • Įsirengiant telefonspynes arba domofonus;
  • Vaizdo stebėjimo kamerų įrengime;
  • Laidinės signalizacijos ir belaidžių bei perimetro apsaugos sistemų įrengimas bei priežiūra.

Kokią apsaugos sistemą namuose pasirinkti jums? Yra ne vienas faktorius bei aplinkybė, kuri daro įtaką galutiniam sprendimui. Visų pirma rekomenduotume pasikonsultuoti su mumis arba kitais apsaugos rinkos specialistais, o tada priimti galutinį sprendimą. Visgi laidinė apsauga laikui bėgant įrodė, jog veikia efektyviau ir patikimiau, tačiau belaidės išlaikymas ir priežiūra yra daug paprastesnė. Perimetro apsauga dažniausiai rekomenduojama didelėms saugomoms teritorijoms arba tada, kada siekiama išvengti nepageidaujamų „svečių“.

UAB „AlterNetas“ visada siūlo tik pačius inovatyviausius sprendimus, kurie yra technologinių pasiekimų etalonas visame Vakarų pasaulyje. Esame nešališki ir objektyvūs siūlant įrangos bei techninius sprendimus, kadangi atstovaujame tik save, nesame tarpininkai ar vieno gamintojo atstovai. Aptarnaujame klientus beveik visoje Lietuvoje, o taip pat ir reikalingus paruošiamuosius darbus (laidų išvedžiojimas, projektavimas, sumontavimas) atliksime patys. Jeigu jus domina saugesnis rytojus savo namuose – pats laikas kreiptis į UAB „AlterNetas“.