Savaitės kratiniai

Septynios dienos internete – aplankyta pakankamai įdomių tinklalapių, kurie gal nebuvo būtent tai ko ieškojau, tačiau iš ties įdomūs ir naudingi bei kuriais norėtųsi pasidalinti su kitais. Todėl tema „Savaitės kratiniai” pasitiks jus kiekvieno sekmadienio rytą prie kavos puodelio.

Gamtos garsai.
Ar esate girdėję staugiantį vilką, ar žinote kokius garsus skleidžia ropliai? Manau čia galite net rasti atsakymą į populiarų klausimą ką sako lapė (what does the fox say).

Dalintis resursais
Yra daug įrankių, leidžiančių internete išsisaugoti nuorodas, straipsnius ir jais vėliau dalintis arba tiesiog turėti. Tiesiog Bookmark’as internete. Toks yra ir Scoop.it – paprastas ir patogus. Žmogaus surinkti „scoopai” atrodo taip.

Įkvėpiantys pasiteisinimai, kuomet nieko nenuveiki. Straipsnis.

Verslo pasivaikščiojimai – nauja mada
Įdomus TEDx pristatymas apie verslo pasivaikščiojimu. Ši mada man labai prie širdies. (video apačioje yra lietuviški subtitrai, tereikia nustatyti).

Vardų statistika
Ar žinote kiek yra žmonių, kurie dalinasi tokiu pat kaip jūsų vardu? Mano tik 171 žmogus. Statistiškai mažai.

Kaip padaryti gerą tinklalapį
Įdomi informacija kuriantiems tinklalapius apie tai kas domina ir patraukia lankytojus.

Visa jūsų ligos istorija
Ar žinote, jog internete galite rasti visą savo ligos istoriją, diagnozes ir komentarus? Aš ir nežinojau, kol neprisijungiau ir neradau tooookių įdomių lotyniškų pavadinimų.Smalsumui patenkinti. Prisijungimas per el.bankininkystę arba mobilųjį parašą.

Eismo žemėlapis
Keliaujantiems po Lietuvą labai pravartus įrankis. Žinoma ir kur lyja, ir kur sninga, o kur kamštukai.