Pasitikrink ar tavo nuotrauka tinkama tikslui

Šiais selfių aukso amžiaus laikais, daugelis per mėnesį padaro daugiau nuotraukų nei mūsų seneliai per visą gyvenimą. Tačiau kiek iš šių fotografijų tinka oficialiems profiliams? Pavyzdžiui, Linkedin tinkle greičiausiai norėtum atrodyti pasitikintis savimi, solidus, patikimas. Tuo tarpu pažinčių portale norėtum, jog apie tave galvotų kaip apie laisvą, malonų ir linksmą žmogų. Žvelgi į savo nuotraukas ir nežinai kurios atitinka šiuos tavo poreikius? Tokia dilema ištinka ne vieną, todėl atsirado poreikis tokiam projektui Photofeeler.com.

Photofeeler leidžia įkelti nuotrauką ir sužinoti ar žmonės ją vertina kaip tinkamą verslui, socialiniams tinklams ar pasimatymų portalams. Tai trys pagrindinės grupės, o įkeliant nuotrauką vertinimui reikia pasirinkti vieną.

photofeeler2

Tavo nuotrauką vertina tikri žmonės kaip ir tu. Jie mato tavo nuotrauką ir ją vertina pagal 3 kriterijus priklausomai nuo to kokiai grupei priskirta.

photofeeler

Vienos nuotraukos įvertinimas „kainuoja“ nuo 10 kreditų. Kreditus galima įsigyti arba užsidirbti. Užsidirbti – reiškia įvertinti 10 kitų žmonių nuotraukų.

photofeeler3

Taigi, tokiu principu viskas ir veikia – tu įvertini nuotraukas norėdamas užsidirbti kreditus, o tavo nuorodą vertina kiti irgi norėdami užsidirbti savo nuotraukų vertinimui. Šis užsuktas ratukas ir sukasi.

Rezultatai atėjo po nepilnų 3 valandų ir atrodo taip:

photofeeler4

Neapsisprendžiantiems kurią nuotrauką iš kelių prikabinti prie CV ar įkelti į Linkedin profilį, tai gali būti labai parankus įrankis, padedantis apsispręsti.