„Samsung“ flagmano „S20 Ultra“ išankstiniai užsakymai lūkesčius viršijo tris kartus

Praėjusią savaitę pristatytos naujausios „Samsung“ flagmanų serijos „Galaxy S20“ išankstinių užsakymų rezultatai viršijo kompanijos lūkesčius. Lietuvoje vos per savaitę galingiausio serijos išmaniojo „S20 Ultra“ buvo rezervuota tris kartus daugiau nei buvo planuota.

Tai, kad išankstiniai „Galaxy S20 Ultra“ užsakymų rezultatai tris kartus viršijo kompanijos lūkesčius tik įrodo, jog „Galaxy S“ serija yra viena populiariausių tarp mūsų klientų, o lietuviai ieško galingiausių aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų. Jei lyginsime „S20 Ultra“ su kitais šios serijos išmaniaisiais, jis pasižymi talpiausia baterija, galingiausia kamera ir turi didžiausią ekraną, tad nenuostabu, jog šis modelis toks paklausus“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje.

Dėl tris kartus planus viršijusio išankstinių užsakymų skaičiaus, tiems, kurie vis dar planuoja pasinaudoti išankstinių užsakymų galimybe, „Galaxy S20 Ultra“ gali tekti šiek tiek palaukti. Tačiau darome viską, jog nauji telefonai šiuos savininkus taip pat pasiektų kuo greičiau – jau kovo mėnesį“, – sako S. Skupas.

Vasario 11 d. „Samsung“ pristatyta naujausia „Galaxy S“ serija į rinką atkeliauja su 3 modeliais: „S20“, „S20+“ ir „S20 Ultra“. Didelio dėmesio susilaukė ir mažesnieji serijos modeliai. Išankstinių užsakymu metu „S20“ buvo rezervuota 35 proc., o „S20+“ 25 proc. daugiau nei buvo planuota.

Visuose modeliuose integruota nauja kameros technologija, sujungianti dirbtinį intelektą su kol kas didžiausiu „Samsung“ vaizdo jutikliu. Pasižymintys išskirtinėmis kameros galimybėmis, šie telefonai neabejotinai įneš naujovių mobiliosios fotografijos srityje. 

„S20 Ultra“ turi 108 MP, o „S20“ ir „S20+“ – 64 MP kamerą. Visi naujausios serijos modeliai taip pat pasižymi „Space Zoom“ technologija. „S20“ ir „S20+“ objektus gali priartinti 30 kartų, o dėl revoliucinių susilenkiančių lęšių „S20 Ultra“ pasižymi 10 kartų hibridiniu optiniu priartinimu nesuprastinant vaizdo kokybės. Su šiuo modeliu mastelį padidinti galima net iki 100 kartų.

Vartotojai užsisakę „Galaxy S20“ serijos modelius iš anksto iki kovo 8 d., dovanų gaus naujausias bevieles ausines „Galaxy Buds+“ – kartą pakrautos ausinės veikia net iki 11 valandų bei užtikrina itin kokybišką garsą.

Tuo tarpu nuo kovo 13 d. šiuos telefonus bus galima įsigyti specializuotose „Samsung“ ir kitose oficialiose išmaniųjų telefonų platintojų parduotuvėse. „Galaxy S20“ vartotojai galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – kosminės pilkos, padangių mėlynos ir padangių rožinės, perkantys „Galaxy S20+“ – iš kosminės pilkos, kosminės juodos ir padangių mėlynos, o norintys įsigyti „Galaxy S20 Ultra“ iš dviejų variantų – kosminės pilkos ir juodos.

Daugiau informacijos: www.samsung.lt.

Pranešimą paskelbė: Dominyka Dalmotaitė, UAB „Publicum”