Prie „Macaw“ prisijungė naujas finansų vadovas

Per paskutinius dvejus metus tarptautiniu mastu sparčiai augančioje Nyderlandų informacinių technologijų (IT) bendrovėje „Macaw“ – pasikeitimai vadovų komandoje.

23 metus finansų ir personalo vadovo pareigas ėjęs Ronaldas van Esas nuo lapkričio 1 d. bus atsakingas už darbuotojus, įmonės kultūrą, talentų ugdymą, žmogiškųjų išteklių strategiją ir užims vyriausiojo personalo vadovo pareigas, o vadovavimą įmonės finansams perims ir finansų vadovu taps Bartas Damstra.

Prieš prisijungdamas prie „Macaw“, B. Damstra buvo IT bendrovės „Ilionx“ finansų direktorius. Savo karjerą jis pradėjo bendrovėje „Deloitte“, ten sėkmingai baigė sertifikuoto finansininko mokymus. Po beveik dešimties metų darbo tarptautinėje konsultacijų įmonėje (pastaruosius trejus iš jų Sidnėjuje (Australija)) jo karjera pasisuko į finansinių technologijų (fintech) sritį. Amsterdame įsikūrusioje bendrovėje „European Merchant Services“ septynerius metus jis ėjo finansų direktoriaus pareigas, vėliau buvo „Smart2Pay“ Larene generalinis direktorius.

„Labai džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie „Macaw“ vadovų komandos. Šioje įmonėje skatinamas profesionalumas ir augimas, didelis dėmesys skiriamas darbuotojams ir jų gerovei. Tai puikiai atitinka mano paties vertybes. Didžiąją savo karjeros dalį dirbau tarptautinėje aplinkoje, todėl tikiuosi, kad pasinaudodamas šia patirtimi padėsiu „Macaw“ augti“, – sako naujasis bendrovės finansų vadovas.

Naujasis personalo vadovas Ronaldas Van Esas Groningeno ir Amsterdamo universitetuose studijavo ekonomiką, o 1998 m. pradėjo dirbti „Macaw“ finansų direktoriumi. Jis buvo atsakingas ne tik už „Macaw“ finansų strategiją ir valdymą, bet ir už žmogiškuosius išteklius. 2014 m. jis inicijavo programą „20I20 Energy“, kurios tikslas – suteikti darbuotojams galimybę rūpintis savo psichikos, emocine ir fizine sveikata – tiek biure, tiek namie. Po kelerių metų jis buvo nominuotas Metų gyvybingiausio vadovo kategorijoje.

Eidamas naująsias pareigas, Van Esas bus atsakingas už „Macaw“ kultūrą, talentų ugdymą ir žmogiškųjų išteklių organizacijoje palaikymą ir stiprinimą. Taip pat jis daug dėmesio skirs bendrovės „Macaw“, kaip darbdavės, vizijai – kurti pasitikėjimu grindžiamą aplinką, kurioje kiekvienas komandos narys jaučiasi saugus ir įvertintas. Šios vizijos dalis yra ir naujoviškos darbo erdvės Vilniuje, Hofdorpe ir kituose „Macaw“ biuruose, kur specialistai gali augti kaip asmenybės ir jaustis saugiai.

„Barto ir Ronaldo paskyrimas į naujas pareigas užtikrins tolesnę mūsų plėtrą Europoje. Esu įsitikinęs, kad tai mums leis mums ir toliau išlaikyti išskirtinę ir unikalią mūsų įmonės kultūrą“, – sako „Macaw“ generalinis direktorius W. van der Pijlas.

2021-aisiais metais „Macaw“ įgyvendino kelis labai svarbius plėtros žingsnius – pritraukė naują investuotoją „Avedon Capital Partners“ ir Vokietijoje įsigijo bendrovę „Netzkern“, turinčią padalinius Hamburge ir Vupertalyje.

Apie „Macaw“ 

Nyderlandų bendrovė „Macaw“ jau dvidešimt penkerius metus sėkmingai dirba internetinės rinkodaros ir informacinių technologijų srityse, savo klientams siūlo duomenų analitikos, elektroninės prekybos, debesijos ir kitus integruotus skaitmeninius ir rinkodaros sprendimus verslui. „Macaw“ yra „Microsoft“ ir „Sitecore“ partnerė. Nyderlandų bendrovė dirba su tokiomis žinomomis įmonėmis, kaip „Heineken“, „Eneco“ ir „Henkel“. Iš viso bendrovėje dirba 450 specialistų Nyderlanduose, Lietuvoje ir Vokietijoje. Planuojama, kad iki 2025-ųjų metų įmonės darbuotojų skaičius išaugs iki 1000. Bendrovė „Macaw“ Lietuvoje šiais metais planuoja augti daugiau nei dvigubai – nuo 40 iki maždaug 90 žmonių.

Pranešimą paskelbė: Povilas Žarnauskas, UAB „Macaw International Lietuva”
Prie „Macaw“ prisijungė naujas finansų vadovas