Prancūzų kompanija perka programinės įrangos kūrėjus „No Magic“


Prancūzų kompanija perka programinės įrangos kūrėjus „No Magic“

Šių metų spalio 25 dieną prancūzų kompanija „Dassault Systèmes“ pranešė pasirašiusi sutartį dėl No Magic, Inc. įsigijimo. Lietuvoje veikia dukterinė šios įmonės bendrovė „No Magic Europe“ – pagrindinis produktų kūrimo ir Europos  pardavimų centras, besispecializuojantis programinės įrangos  bei sistemų inžinerijos modeliavimo sprendimuose yra laikomas vienas iš šios srities lyderių.

 „Dassault Systèmes“ atstovų teigimu, „No Magic“ pirkimas leis sustiprinti įmonės „3DEXPERIENCE“ platformą sistemų inžinerijos srityje ir ypač vystant projektą „Internet of Experiences”.  

„No Magic“ sprendimai jau dabar yra naudojami kuriant IT ir inžinerines sistemas tokiose įmonėse kaip NASA/JPL, Boeing, Lockheed Martin, Bombardier, Ford, Renault ir kt. Pasak įmonės atstovų, darbas po „Dassault Systèmes“ vėliava leis sustiprinti diegiamus sprendimus bei praplėsti klientų ratą.

„Tai yra puikios žinios mūsų kolektyvui, – pabrėžia UAB „No Magic Europe“ direktorė Gitana Aklienė. –  „Dassault Systèmes“ patirtis ir turima bazė, leis sustiprinti mūsų centrą bei jo vystomus sprendimus. Esame labai stiprūs MBSE rinkoje, tačiau tapę „Dassault Systèmes“ CATIA produktų šeimos dalimi, būsime dar stipresni.“

Pasak bendrovės vadovės, tiek „No Magic“, tiek „Dassault Systèmes“ vadovaujasi filosofija „klientas pirmiausia“.  Abi įmonės kuria sprendimus paprastinančius sudėtingų sistemų kūrimą. Taip pat organizacijos skiria didelį dėmesį produktų kūrimo procesams, R&D,  todėl kultūriškai yra panašios.

Pranešama, kad „Dassault Systèmes“ integruos No Magic sprendimus į savo 3DEXPERIENCE platformą, papildant ir sustiprinant CATIA programinės įrangos liniją. Taip bus užtikrintas informacijos integralumas ne tik reikalavimų ir sistemų koncepcinės, funkcinės, bei loginės architektūros fazėje, tačiau ir 3D fiziniame modeliavime.

Sandorio įsigijimas  dar turi būti patvirtintas JAV bei Lietuvos atsakingų institucijų.

Visą pranešimą spaudai skaitykite: https://www.3ds.com/press-releases/single/dassault-systemes-strengthens-foothold-in-systems-engineering-to-facilitate-new-connected-experienc/

Daugiau apie Dassault Systèmes: https://www.3ds.com/

Pranešimą paskelbė : Jurga Chomskytė-McGeever , UAB „Efcom”