„Bitės“ klientai jau gali užsisakyti naujuosius „iPhone X“ telefonus

Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai jau nuo šiandien gali užsisakyti naująjį jubiliejinį išmanųjį telefoną „iPhone X“. Šiuos telefonus lietuviai savo rankose turės lapkričio 3 dieną.

„Ilgai lauktas jubiliejinis „iPhone“ modelis jau čia. Daug dėmesio visame pasaulyje pritraukusį telefoną mūsų klientai jau gali užsisakyti dabar ir jį gauti po savaitės. Kilus klausimams ar vėliau norint perkelti informaciją iš senojo telefono, nemokamai salone padės specialiai apmokyti „Bitės“ „Profai“, – sako Arūnas Mickevičius, „Bitė Lietuva“ rinkodaros vadovas.

Telefonas prieinamas su 64 arba 256 GB vidine atmintimi ir klientai gali rinktis iš sidabrinės ar kosminės pilkos spalvų. „iPhone X“ su 64 GB vidine atmintimi kainuos 1179 eurus, o daugiau atminties turintis modelis – 1359 eurus.

Užsisakyti telefoną lietuviai gali bendrovės internetinėje svetainėje arba užsukę į „Bitės“ salonus.

„iPhone X“ išmanieji telefonai turi naują berėmį korpuso dizainą, pirmąkart šio gamintojo modelio ekranuose naudojamą pažangią „OLED“ technologiją. „Face ID“ funkcija leis telefoną atrakinti vos pažvelgus į jį, o naujasis „Portrait“ režimas apšvietimui keisti ir dviguba kamera užtikrins įspūdingas nuotraukas. Taip pat naujajame modelyje įdiegtas pažangus „A11 Bionic“ procesorius, telefonas atsparus vandeniui ir dulkėms, turi universalią belaidžio įkrovimo technologiją „Qi“ ir kitas naujoves.

Pranešimą paskelbė : Martynas Pasiliauskas, Integrity PR