Praktiškos kalėdinės dovanos: kas šiais metais bus populiaru?

Nė nereikia sakyti, kad kalėdinių dovanų rinkimas žmonėms sukelia nemažai streso. Ypač kai neturime idėjų! Dar didesnį spaudimą patiriame tuomet, kai suvokiame, kad iki švenčių liko visai nedaug, o dovanos ne tik nenupirktos, bet ir biudžetas smarkiai apsunkina pasirinkimą. Todėl, patariame dovanas rinkti jau dabar! Štai praktiškos kalėdinės dovanos, kurios bus populiariausios 2023-aisiais!

Praktiškos dovanos

Kosmetikos reikmenų rinkinys mamai, megztinis tėčiui, dovanų čekis sesei ir stora knyga broliui… Pasak dovanų ekspertų, tokios dovanos per Kalėdas lietuvių šeimose – įprastos, todėl nieko nestebina. Tačiau norint nustebinti kartais užtenka visai nedaug…

Štai mamai, vietoje įprasto kosmetikos rinkinio, padovanokite SPA procedūrą, masažą, jogos pamoką ar kvepalų gamybos pamoką. Tėčiui, ideali kalėdinė dovana – skrydis parasparniu, sportinis masažas ar pasivažinėjimas su Ferrari. Na, o dar geriau, jei dovana mamai ir tėčiui būtų bendra, pavyzdžiui, SPA poilsis dviem, skrydis oro balionu, jodinėjimas žirgais ar degustacija.

Sesei patiks prancūziškų desertų degustacija, manikiūras / pedikiūras, apsilankymas pabėgimo kambaryje ar makiažo pamoka sau.

Na, o broliui leiskite išbandyti išgyvenimo dramą bunkeryje ar miško maudynes pagal „Shinrin-Yoku“ metodą. Pastaroji yra unikali galimybė suaktyvinti pojūčius, mintis, dėmesį.

Idėjos Kalėdoms

Kalėdinių dovanų idėjų internete – sočiai. Tačiau kaip išsirinkti kažką naujo, dar neatrasto? Siūlome apsižvalgyti 2023-ųjų populiariausių dovanų sąraše:

  • Išmanieji įrenginiai

Atvejais, kai dovanos gavėjas itin artimas, tikrai negaila padovanoti kiek prabangesnę staigmeną. Tokiu atveju, būtų labai smagu, jei pavyktų padovanoti išmanųjį telefoną, laikrodį, ausines, planšetę.

  • Pavadinkite žvaigždę pasirinktu vardu

Jeigu jau seniai žadate antrajai pusei padovanoti gražiausią žvaigždę, atėjo metas, kuomet galite tai padaryti! Jūsų nurodytas vardas bus suteiktas žvaigždei ir nurodytas Millennium Chronicle žvaigždžių registro kataloge.

  • Personalizuotos dovanos

Suasmeninti daiktai yra specialiai sukurtos ir labai rūpestingai apgalvotos dovanos. Tai gali būti specialūs marškinėliai, metrikai, nuotraukos, graviruoti papuošalai ir kt. Nustebinkite artimąjį su tokia staigmena!

Simbolinės kalėdinių dovanų idėjos

Ne visuomet galime sau leisti pirkti brangias dovanas, todėl kartais tenka improvizuoti ir išrinkti simbolines staigmenas, kurios bet kuriuo atveju sušildo širdį. Viena tokių dovanų – vilnonės kojinės ar šiltos pirštinės, kurios kainuoja vos po kelis eurus, tačiau visuomet šildys ne tik širdį, bet ir kojas/rankas.

Kita idėja – fizinės nuotraukos! Nors dar prieš keletą metų buvo populiaru nuotraukas laikyti virtualiose laikmenose, dabar į madą ir vėl grįžta tikri, fiziniai prisiminimai, kuriuos galima jaukiai pavartyti albumuose. Taip pat populiarėja fotoknygos, todėl dovanoti gražiausius atsiminimus – labai miela idėja.