Praktiški patarimai jauniesiems: siekiant tobulų vestuvių

Vestuvės daugeliui žmonių būna kartą gyvenime, tad natūralu, jog merginos svajoja apie šią dieną kaip Pelenę apie puotą su princu, o vaikinai pirmą kartą gyvenime supranta ką reiškia išties nuoširdžiai jaudintis. Taigi, planuojant tobulas, princų ir princesių vertas vestuves kyla daugybė klausimų. Šiandien, šiame straipsnyje pateiksime keletą praktiškų patarimų, nuo ko pradėti vestuvių planavimą. Tinkamai suplanavus vėliau viskas eis „kaip per sviestą“.

ziema6

Nusistatykite biudžetą

Vestuves galima iškelti ir už 1000 ir už 10000 eurų. Viskas priklauso nuo biudžeto ir kiek esate pasiryžę sumokėti už svajonę. Tačiau visuomet reikia žiūrėti į savo galimybes ir piniginės turinį. Nusistatykite biudžeto lubas, žinokite kiek maksimaliai galite išleisti vestuvėms ir tai itin palengvins apsisprendimą renkantis vieną ar kitą paslaugą.

Sudarykite vestuvinės atributikos sąrašą

Vestuvinė atributika svarbi vestuvių dalis, ji padeda sukurti nuotaiką, atitinkamą jausmą ir  šventinę atmosferą. Todėl pagalvokite kokios atributikos norėtumėte savo vestuvėse. Sąrašo ilgis priklauso nuo to kiek vietų bus „aplankyta“ per vestuves. Pavyzdžiui, jei tuoksitės bažnyčioje, galbūt norėsite bažnyčios papuošimo, vėliau po ceremonijos šampanas prie bažnyčios su, žinoma, vietos papuošimais. Vėliau vakarinė dalis – ar vyks šventinis vakaras, ar tik artimiausių žmonių pasisėdėjimas.

Šventinio vakaro idėja

Jei planuojate vakarinę šventės dalį, jums reikia geros idėjos vestuvėms. Geriausia išsirinkti temą, kuri apjungtų visą šventę, duotų toną visai dienai ir atitinkamai palengvintų atributikos pasirinkimą. Šiuo metu itin populiarios provanso temos, vestuvių temos, kuriose vyrauja tam tikra spalva ar spalvų derinys. Galvodami apie spalvas ir gėlės, kurių tikrai neturėtų trūkti vestuvėse, pasirinkite tokias gėles, kurių netrūksta būtent tuo laiku, kuomet vyksta vestuvės. Tai leidžia sutaupyti išties nemažai pinigų, nes vestuvėms reikia tokių gėlių, kurių netrūksta, o gal net yra perteklius.

Nepamirškite vestuvių fotografo ir šventės vietos

Vestuvių nuotraukos yra svarbus palikimas po vestuvių, kuris ilgus metus primins apie tai vykusią šventę. Todėl pasirinkti vestuvių fotografą reikia atsakingai. Gi vestuvių antrą kartą nekartosi, jei iš pirmo nepavyks pasidaryti nuotraukų. Skirkite pakankamai laiko paieškai, klausinėkite atsiliepimų, peržiūrėkite nuotraukas. Tačiau nedelskite su pasirinkimu. Geri fotografai jau būna užpildę savo kalendorių metai iki vasaros  vestuvių sezono pradžios.

Tas pats pasakytina ir apie šventės vietos rezervavimą. Geriausios, vestuvininkų pamėgtos vietos dažnai būna užsakytos prieš pusmetį ar dar daugiau. Todėl svarbias vestuvėms vietas bei paslaugas reikia užsakyti kaip įmanoma greičiau.