KTU pristato pirmąjį Lietuvoje masinį atvirą online kursą „Informacinės technologijos“

Internetas suteikia galimybes visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, išsilavinimo siekti žinių ir tobulėti. KTU šiuo metu išdidžiai pristato pirmąjį Lietuvoje masinį, atvirą visiems interneto kursą “Informacinės technologijos”, kuris padės gilinti žinias šiuolaikinėse informacinėse technologijose, įgyti teorinių ir praktinių žinių apie informacijos kaupimo, saugojimo, apdorojimo bei perdavimo būdus ir priemones bei atviruosius švietimo išteklius.

Prisijungti prie nuotolinio mokymo kurso bus galima adresu http://open.ktu.lt
Kurso autoriai ir dėstytojai: KTU doc. dr. Jonas Čeponis ir doc. dr. Danguolė Rutkauskienė.
Virtualios aplinkos kuratorė – Daina Gudonienė, Laboratorinių darbų kuratorius – doc. Tomas Blažauskas

Kurso temos

1 tema. Įvadinės sąvokos. 1 mokymosi savaitė. Šios temos tikslas suteikti besimokantiesiems žinias apie informacijos, informatikos, informacinių technologijų sąvokas ir supažindinti su skaitmeninės informacijos vaizdavimu kompiuteryje.

2 tema. Elektroniniai dokumentai. 2-3 mokymosi savaitės. Šios temos tikslas supažindinti besimokančiuosius su dokumentacijos rengimu ir pateikimu, autonominiu darbu ir darbu tinkle.

3 tema. Kompiuterinės sistemos sandara. 4-5 mokymosi savaitės. Šios temos tikslas – supažindinti besimokančiuosius su pagrindinėmis kompiuterinėmis sistemos dalimis ir kompiuterinės sistemos lygiais.

4 tema. Programinė įranga. 6 mokymosi savaitė. Šios temos tikslas supažindinti besimokančiuosius su taikomąja programine įranga ir sistemine programine įranga.

Kursas startavo spalio 31d, tačiau ir savaitėlę pavėlavę studentai drąsiai pasivys besimokančius, kadangi visa informacija pateikiama internete ir niekur nedingsta.

Kurso trukmė: nuo spalio 31 d., 2014 iki gruodžio 18 d.

Papildai-sąnariams