Kodėl reikalinga priešvestuvinė fotosesija?

Vestuvių fotografai prieš didžiąją šventę siūlo priešvestuvinę arba bandomąją fotosesiją. Nesvarbu kokią fotosesiją pasirinktų jaunieji, tačiau iš tikro svarbu, jog jie ją pasirinktų. Tam yra dvi svarios priežastys, kurias aptarsime šiame straipsnyje.

vestuves

Kodėl priešvestuvinė fotosesija naudinga jauniesiems?

Tai puiki galimybė susipažinti su fotografu gyvai. Vestuvių fotografai dažniausiai pasirenkami pagal savo portfolio skelbiamas nuotraukas, tačiau tai neatskleidžia pačio fotografo asmenybės, bendravimo būdo. Žinoma, fotografas neprivalo tapti geriausiu draugu visam gyvenimui, tačiau per vestuves jaunieji turi jaustis saugiai ir visiškai pasitikėti fotografu. Todėl pažintis ir fotosesija leidžia pabendrauti, pajausti ar „sueina biolaukai“. Juk fotografas praleis šalia visą dieną, tad norisi, jog tas žmogus būtų bent jau malonus ar neerzintų savo buvimu.

Toks susitikimas kartu yra geras laikas paklausti fotografo visko ko tik norisi, kas neramina. Ką daryti vienu ar kitu momentu, kur fotografuotis, ar reikia kokių rekvizitu, galbūt net ir apžiūrėti vietą, kur vyks pagrindinė fotosesija ir sudėlioti mintis kaip viskas galėtų vykti.

Kodėl priešvestuvinė fotosesija naudinga fotografui?

Vestuvių fotografai taip pat turi pakankamai klausimų, kuriuos reikia išspręsti susitikus su jaunaisiais. Visų pirma, jaunuosius vestuvių fotografai išskiria į dvi grupes – kurie yra atsipalaidavę prieš kamerą, vos davus idėją gali ją įvykdyti ar tiesiog džiaugtis vienas kitu, kas reiškia fotografui tereikia ieškoti įdomesnių fotografijos kampų, perspektyva, ir tik spėti fiksuoti kadrus. Tuo tarpu kiti nėra pratę pozuoti prieš kameras, juos reikia padrąsinti, pamokyti pozuoti, parinkti pozas ir vietas fotografijoms, kad jaunieji galėtų atsipalaiduoti.

Pastebėjus, kad jaunieji sutrinka prieš kamerą, nežino kur dėti rankas, kaip žiūrėti į objektyvą, priešvestuvinėje fotosesijoje fotografai dar gali spėti perteikti pagrindines žinias ir pamokyti, kad vėliau per vestuves jaunieji jau žinotų į ką kreipti dėmesį ir kaip atrodytų kuo gražiau. Kaip fotografai juokauja, kartais tenka pamokyti ir kaip bučiuoti prieš kameras, kad bučinys fotografijoje būtų švelnus ir subtilus, o ne gašlus.

Taigi renkantis fotografą, susitikite ne tik puodeliui kavos aptartis sutarties sąlygas, tačiau ir realiai išbandysite ką reiškia dirbti su pasirinktu fotografu.