Kas yra SEO auditas?

Jei jums kyla klausimas – kas yra SEO auditas? Pasistengsime jums padėti ir paaiškinti – tai internetinės svetainės ir jos skaitmeninės rinkodaros būklės analizės procesas. Šio proceso tikslas – pagerinti jos matomumą paieškos sistemose. Šią informaciją gali naudoti ir turinio rašytojai, kurie gali ja pasinaudoti kurdami geriau optimizuotus tinklalapius, ir rinkodaros specialistai, kurie ją gali naudoti kaip duomenis savo strategijų planavimo sesijose. Pasigilinkime ir sužinokime daugiau apie tai, kas yra SEO auditas!

Kas yra SEO auditas?

SEO auditas gali padėti nustatyti stipriąsias ir silpnąsias svetainės strategijos puses ir nustatyti tobulinimo galimybes. Auditą paprastai atlieka įmonė arba agentūra; jo metu gali būti peržiūrima svetainė, jos struktūra ir turinys. Audito ataskaitose dažnai pateikiamos rekomendacijos, kaip patobulinti konkrečius svetainės aspektus, pavyzdžiui, raktinius žodžius, metažymes ar paveikslėlių naudojimą, taip pat įžvalgos, kaip galite naudoti analizės duomenis, kad priimtumėte labiau pagrįstus sprendimus dėl būsimų pakeitimų.

Kodėl svarbu atlikti SEO auditą?

Dabar, kai jau žinote, kas yra SEO auditas, pakalbėkime apie tai, kodėl svarbu atlikti SEO auditą. Sužinosite, kaip sekasi jūsų konkurentams ir kaip jiems sekasi konkuruoti. Tai taip pat puikus būdas nustatyti grėsmes, kylančias iš išorinių šaltinių (pvz., „Google“ atnaujinimų) arba vidines savo svetainės problemas (pvz., neveikiančias nuorodas). Galiausiai SEO auditas padeda įvertinti riziką, susijusią su tam tikra veikla ar jūsų svetainėje naudojamais įrankiais – tai apima tokius dalykus, kaip trečiųjų šalių įskiepiai ir sistemos, prijungtos per API (taikomųjų programų sąsajas).

Kas vyksta atliekant SEO auditą?

Procesas prasideda nuo jūsų svetainės struktūros, turinio, puslapio optimizavimo ir techninių problemų analizės. Tada, remiantis tyrimais ir patirtimi, pateikiamos rekomendacijos, kaip ją patobulinti. Galiausiai bus pateikta išsami ataskaita, kurioje bus išdėstytos visos išvados ir konkretūs patarimai, ką reikia daryti toliau, kad galėtumėte pasiekti aukštesnes pozicijas „Google“ ar bet kurioje kitoje paieškos sistemoje! Taigi, kadangi jau sužinojote kas yra SEO auditas, galite jį atlikti ir pagerinti savo svetainės turinį bei pritraukti daug potencialių klientų!

Digital Star agentūra

Digital Star agentūros svetainėje rasite SEO kainos pasiūlymą.

Apie SEO naujienas skaitykite čia.