Kuo yra populiarios biorevitalizacijos procedūros?

Mūsų veido oda yra veikiama ne tik amžiaus, bet ir streso, nerimo, nemigos bei kitų išorės veiksnių. Oda, kuri yra netekusi drėgmės, po truputi ima glebti bei praranda savo elastingumą. Prie visų šių elementų prisideda ir hialurono rūgšties gamybos sumažėjimas, kuris yra vienas iš pagrindinių odos struktūrinių elementų. Tam, kad brangiausi veido kremai ir losjonai atliktų savo darbą, vertėtų atkreipti dėmesį į tam tikras grožio procedūras, kurios sustiprinamos namuose vartojamais produktais ir padeda vėl turėti skaisčią odą.

Kas yra biorevitalizacija ir kaip su tuo yra susijusi hialurono rūgštis?

Biorevitalizacija yra injekcinė procedūra, kurios metu drėkinami giliausi odos sluoksniai, gerinama ne tik odos būklė, bet ir jos estetinė išvaizda. Net pati žodžio reikšmė susideda iš trijų žodžių junginio, kuris reiškia: „bio“ – natūralu, „re“ – atgaivinimas ir „vit“ – gyvenimas, o bendrai tai būtų galima pavadinti: natūraliu gyvybingumo atgaivinimu.

Šios procedūros metu nedidelės adatėlės pagalba, po oda yra suleidžiama injekcija, kuri praturtinta nestabilizuota hialurono rūgštimi. Procesui pradėjus veikti, hialurono rūgštis po oda pradeda skaidytis, atsiranda puikios sąlygos daugintis fibroblastams. Na, o hialurono rūgšties suleidimas po oda skatina kolageno ir elastino gamybą. Tai reiškia, kad jūsų odoje po biorevitalizacijos procedūros prasideda natūralus odos atsinaujinimo procesas, o tai turi įtakos raukšlelių sumažėjimui bei natūraliam veido kontūro išryškėjimui. Biorevitalizacijos paslauga jums suteiks odos skaistumą, lygumą ir drėgnumą, todėl galėsite džiaugtis amžina jaunyste!

Kodėl hialurono rūgštis būtina žmogaus veido odai?

Hialurono rūgšties pati pagrindinė savybė yra sukaupti savyje gausybę drėgmės, o net viena šios medžiagos molekulė savyje sukaupia net 500 vandens molekulių! Tai reiškia, kad hialurono rūgštis mūsų organizmui bei veido odai padeda išlaikyti reikiamą drėgmės balansą. Deja, senstant, hialurono rūgšties gamyba ima mažėti, todėl automatiškai mūsų organizmas pradeda netekti reikiamos drėgmės kiekio. Tam, kad būtų galima sugrąžinti reikiamą kiekį šios medžiagos, vertėtų pasitelkti hialurono rūgšties injekcijas (šios yra itin panašios į biorevitalizacijos, nes jų tikslas yra lygiai toks pats).

Hialurono rūgšties injekcijos gali laisvai būti derinamos su trombocitų papildyta plazma (PRP), o tai reiškia, kad efektas bus žymiai geresnis, nes jūsų odos sluoksniai ne tik gaus hialurono rūgšties, bet ir didžiulį kiekį trombocitų. Šie elementai yra naudingi tuo, kad yra atsakingi už greitą žaizdų gijimą bei aktyviai dalyvauja audinių atsinaujinimo procesuose.

https://grozioakademija.lt/naujiena/paakiu-korekcija-hialurono-injekcijomis-ka-reikia-zinoti/ siūlo kokybiškas paslaugas, kurių metu jums bus suteikti norimi ir ilgai išliekantys rezultatai.

Kokie biorevitalizacijos procedūros pranašumai?

  • Procedūra trunka nuo 30 minučių iki 1 valandos
  • Net po pirmos procedūros matomi ryškūs pokyčiai
  • Oda tampa skaistesnė ir elastingesnė
  • Suleista hialurono rūgštis iš karto pradeda savyje kaupti reikiamą drėgmės kiekį
  • Procedūra padeda išlyginti arba net visai pašalinti raukšleles.