Ką reikia žinoti apie minkštų kampų priežiūrą?

Minkštas kampas – daugiau nei patrauklus interjero akcentas. Tai taip pat jaukumą, komfortą užtikrinantis baldas, padedantis atskleisti jūsų namų žavesį, leidžiantis pasimėgauti poilsiui su šeima. Kad visos šios funkcijos išties būtų ilgalaikės ir baldas tarnautų jums kuo ilgiau, svarbu išmanyti, kaip teisingai juos prižiūrėti.

Kodėl svarbu reguliariai valyti?

Tampa sunku įsivaizduoti kurią nors svetainę be minkšto kampo. Šiuos baldus drąsiai galima statyti ne tik pristūmus prie sienos, bet ir kambario viduryje – taip paverčiant funkcionaliu svetainės akcentu. Lietuviški minkšti kampai jūsų svetainėje estetiškai atrodys ne tik iš priekinės, bet ir nugarinės pusės. Norint kuo ilgiau džiaugtis baldu, svarbu jį reguliariai valyti. Kadangi tai vienas dažniausiai visų šeimos narių naudojamų baldų – jis patiria daugiausia naudojimo žalos.

Tam, kad apsaugotumėte savo baldą nuo purvo įsisenėjimo, dulkių, gyvūnų plaukų, kenksmingų erkučių, negražių ir baldo išvaizdą bjaurojančių dėmių – baldą būtina reguliariai valyti. Tą geriausia daryti juos vėdinant, siurbiant, pravalant šlapiu skudurėliu arba naudojant šlapio valymo siurblį. Rekomenduojama nenaudoti rūgštinių, stiprių chlorinių valymo priemonių, nes galite sugadinti baldo medžiaginį paviršių.

Dėmes valyti kuo greičiau

Tik pastebėjus dėmę, svarbu kuo greičiau reaguoti ir valyti. Reikia nepamiršti, kad kuo greičiau imsitės valymo, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks dėmę pašalinti, nesvarbu, kokia bebūtų jos atsiradimo priežastis. Pirmiausia naudokite paprastus popierinius rankšluosčius arba drėgmę sugeriančius audinius. Stipriai netrinkite, o jei tikrai reikia – naudokite nestiprios koncentracijos valymo priemones.

Prisiminkite, kad baldus reikėtų saugoti nuo naminių gyvūnų, mažų vaikų. Rekomenduojama juos statyti ne arčiau nei trisdešimt centimetrų nuo oro kondicionierių, radiatorių, židinių, šildytuvų. Net neabejojame, kad įsiminę šią naudingą informaciją, džiaugsitės kokybiškais ir ilgaamžiais minkštais kampais.