5 patarimai, kaip išlaikyti klasikinį stilių miegamajame

Klasikinis stilius išsiskiria savo elegancija. Vis dėl to, praktiškiausiose namų zonose kartais pasitaiko sunkumų šią išlaikant. Pavyzdžiui, miegamajame, kur skubame, kuriame drabužių derinius, miegame. Norėdami mėgautis klasikiniu stiliumi miegamajame, skirkite pakankamai dėmesio baldų išdėstymui. Peržvelkime 5 pagrindinius patarimus, kurių laikantis galima tinkamai suplanuoti klasikinį miegamąjį.

1. Didžiausias dėmesys lovai

Pats svarbiausias miegamojo elementas yra lovos. Klasikinio stiliaus interjere didelis dėmesys skiriamas baldų vietoms. Dairotės lovos internetu? Iškart įvertinkite turimą plotą. Miegamajame baldas turėtų stovėti tiesiai prieš duris – taip akcentuojamas karališkos lovos grožis, svarba. Beje, specialistų teigimu, būtent ši vieta teigiamai veikia mūsų pasąmonę ir mes lengviau užmiegame.

2. Naktinių staliukų svarba

Simetriškas naktinių staliukų išdėstymas visada džiugina akį ir sukuria visapusiškai tvarkingo miegamojo erdvės viziją. Tai itin svarbu solidžia prabanga alsuojančioje patalpoje. Be to, tinkamu atstumu pastatyti staliukai vakare leis patogiai išjungti šviesą. Renkantis šiuos baldus, reikėtų išlaikyti lovos dizaine dominuojančias spalvas, stilių.

3. Tinkama spinta

Dar vienas būtinas baldas yra spinta, ją patariama statyti strategiškai patogioje vietoje. Klasikiniame interjere gaminys neretai statomas arčiau kitų daiktų, pavyzdžiui, sofos. Spintos vieta svarbi ne tik dėl klasikinio „tvarkingo“ plano, bet ir patogumo. Kiekvienam aktualu, kad rytais skubant į darbą būtų patogu greitai apsirengti ir pasiruošti dienai. Pasirinkę didesnio dydžio spintą su auksinio rėmo veidrodžiu centre, papuošite praktišką ir funkcionalią erdvę.

4. Kėdžių nauda

Klasikinis miegamasis išsiskiria prabanga, tad čia stengiamasi sukurti daugiau sėdimų vietų. Derinant fotelius, kėdes ar gultus galima pakeisti kambario paveikslą. Žinoma, čia taip pat svarbi minėtų daiktų vieta. Kitaip nei lovą ar sofą, kėdes galima statyti pagal poreikį, jų vieta nedaro didelės įtakos bendram planui. Klasikiniame interjere foteliai ir kėdės statomi šalia naktinio stalelio, komodos ar lovos kojūgalyje.

5. Papildomos detalės

Didelė komoda neatsiejama nuo klasikinio miegamojo paveikslo. Pastačius komodą, virš jos patariama pakabinti veidrodį, kurio šonai papuošti auksiniais akcentais. Komodoje laikykite visas grožio priemones, smulkius, „triukšmą“ kambaryje keliančius daiktus. Norint papildyti patalpą dar keliais akcentais, patariama naudoti įvairias skrynias daiktams. Pavyzdžiui, klasikinio stiliaus skrynioje galite laikyti patalynę, pledus.

Atsižvelgus į šiuos patarimus, galėsite mėgautis prabangiu, elegancija dvelkiančiu miegamuoju savo namuose. Teisingai išdėstyti baldai leis susikurti ne tik solidžios klasikos įkvėptą kambarį, bet ir patogią poilsio zoną. Pasiruošę įrengti išskirtinę ramybės oazę? Panašu, kad pirmasis pirkinys – patogi, karališka lova.