Ką reikia žinoti apie intriguojančius suaugusiųjų žaidimus?

Dauguma žmonių mano, kad BDSM visada susijęs su seksu, ir nors kai kuriems žmonėms taip gali būti, kiti tarp šių dviejų dalykų nubrėžia griežtą ribą. Ir viena, ir kita yra kūniškos patirtys, kurios yra labai intensyvios ir jausmingos ir jas praktikuojantiems žmonėms sukelia daug labai stiprių jausmų, tačiau tai nėra tas pats. Kartais masažas, kad ir koks jausmingas jis būtų, yra tik masažas. Kitiems masažas beveik visada veda prie sekso. Panašiai yra ir su BDSM – tai asmeninių ir seksualinių pageidavimų reikalas.

Nėra nieko iš esmės blogo, jei žmonės tuo užsiima

BDSM nėra kažkas, kas atsiranda dėl prievartos ar smurto šeimoje, ir užsiėmimas juo nereiškia, kad jums patinka prievarta ar smurtas. Priešingai, mėgavimasis BDSM yra tik vienas iš žmogaus seksualumo ir gyvenimo būdo aspektų.

Pradžiai, BDSM yra akronimas, reiškiantis surišimą ir discipliną, dominavimą ir paklusnumą, sadizmą ir mazochizmą – iš esmės tai bendras terminas, reiškiantis įvairių rūšių žaidimus, kurie dažnai, bet ne visada susiję su nustatyta galios dinamika. Šiam žaidimui reikalinga atributika, kurią rasite: https://www.ageismas.lt/kategorija/sekso-prekes-poroms/bdsm-ir-fetisas/.

Kas yra fetišas?

Daugeliui žmonių reikia tam tikrų savybių arba tam tikrų sąlygų, kad suartėjimas su partneriu juos visiškai patenkintų. Vieni mėgsta mylėtis prie žvakių šviesos, kiti – ant virtuvės stalo, o ne miegamajame. Skirtumas tarp tokių pomėgių ir fetišų yra tas, kad pastaruoju atveju tam tikri objektai sąlygoja seksualinį potraukį – be jų seksas neteikia jokio malonumo.

Fetišas pats savaime nebūtinai turi būti seksualinis stimulas – vyras, galintis patirti orgazmą tik tada, kai jo partnerė dėvi raudonus aukštakulnius, gali abejingai praeiti pro vitriną su moteriška avalyne. Tačiau kai šio atributo miegamajame nėra, fetišistas gali nejausti jokio susijaudinimo. Taip pat pasitaiko fetišizmo atvejų, kai tam tikro objekto buvimas yra pakankamas stimulas patirti seksualinį malonumą.