Ką dovanoti verslo partneriams?

Dovanos versle yra kultūros dalis. Nerašytos mandagumo bei deramo etiketo taisyklės rekomenduoja visus, ypač iš užsienio atvykusius verslo partnerius arba potencialius klientus palepinti bent mažomis dovanėlėmis. Galbūt jums kyla klausimas: „Ką dovanoti verslo partneriams bei rimtiems klientams?“. Tada puiku, nes mes į jį atsakysime.

Pradėti reikėtų nuo kliento arba partnerio svarbos išsiaiškinimo. Jeigu tai ilgametis jūsų klientas arba partneris, dovaną reikėtų rinkti šiek tiek atidžiau, nepagailėti ir įmonės biudžeto, kadangi geras klientas ant kampo nesimėto, juos reikia vertinti ir nepaleisti. Tačiau šįkart pakalbėkime apie įprastą verslo partnerių vizitą. Jeigu šalyje jie apsilanko pirmą kartą – būtinai pasirūpinkite jų vizitu, aprodykite ne tik gamyklą, parduotuvę, biurą, bet ir miestą – pasiūlykite išeiti į miestą. Viską dažniausiai vainikuoja mažos išlydėtuvės su dovanomis nuo įmonės. Jeigu verslas stiprus, atvykusį svečią galite apgyvendinti ir už savo lėšas, tai yra labai malonus ir mandagus gestas.

Visgi tokie sprendimai nėra būtini, tiesiog jie padeda išsiskirti iš minios. Dažniausiai Lietuvoje renkamasi dovanoti smulkmenėles, kurios parodo jūsų dėmesį bei prisideda prie ryšio su partneriais gerinimo. Labai madingas bei vis populiarėjantis variantas – lietuviški suvenyrai. Jų galite įsigytiCitysouve. Viskas nuo Lietuvos simbolika padabintų marškinėlių iki raktų pakabukų arba rašiklių. Visa tai reikalauja labai mažos finansinės investicijos, o Lietuvos simbolika užsienyje bus kažkas tikrai neįprasto bei egzotiško, o Lietuvoje tikrai neliks neįvertinta.

Už gerą kainą iš citysouvenirs.lt galite įsigyti lietuviškų suvenyrų verslo dovanų.