Ką daryti, kad nešiojamas kompiuteris tarnautų ilgiau?

kompiuteris

kompiuterisJei vieną rytą kompiuteris užsispyrusiai nereaguotų į jokius tavo veiksmus ir tai tau būtų tolygu pasaulio pabaigai, tuomet šis straipsnis tau. Kompiuteriai kaip ir visi prietaisai genda, tačiau neprižiūrimi ir neatsakingai naudojami – genda daug dažniau ir rimčiau. Todėl šiandien kartu su pctaisymaskaune.lt specialistais paruošėme keletą patarimų kurie padės prailginti kompiuterio gyvenimo laiką. Patarimai paruošti remiantis statistika dėl ko kompiuterį tenka taisyti dažniausiai.

Kompiuteriu reikia dirbti, o ne ant jo maitintis

Jei mėgsti prie kompiuterio graužti bandeles ar sausainius, tuomet jau po kelių mėnesių klaviatūros mygtukai gali užstrigti nuo trupinių ir nebeveikti. Tačiau šią problemą dar gali padėti išspręsti siurblys. O štai jei ant klaviatūros išpilsi puodelį kavos tai joks siurblys ar šluota nepadės. Ir ne tik klaviatūra nebeveiks, tačiau jei tuo metu kompiuteris įjungtas, gali įvykti trumpas jungimasis ir perdegti pagrindinė plokštė. Taigi remontas jau atsieiti nemažai.

Antivirusinė – privaloma!

Jei nesilankai neaiškiuose tinklalapiuose, tinklalapiuose suaugusiems ir pan., nereiškia, jog tavo kompiuteris yra apsaugotas nuo virusų, įsilaužimų ir kitų kibernetinių pavojų. Antivirusinė programa yra privaloma. Ir tai nėra kažkokia prabanga, paprastam vartotojui užtenka nemokamos antivirusinės programos versijos. O jei manai, jog tavo kompiuteryje apsigyveno virusas, tuomet kreipkis į specialistus. Šiuo metu nesvarbu kur tu gyveni, kompiuteriai taisomi ir prižiūrimi nuotoliniu būdu, tad tiek kompiuterių remontas Kaune, tiek Kazlų Rūdoje gali būti atliktas to paties profesionalo jam ramiai sėdint savo biure.

Užrašas – atsparus smūgiams – nėra iššūkis

Šiuolaikinė technika nėra tokia jautri smūgiams ar sutrenkimams, tačiau tai nereiškia, jog turi ryžtis iššūkiams ir ant kompiuterio užridenti rąstą. Dėti sunkius daiktus ant kompiuterio korpuso, apkrauti knygomis ar neatsakingai nešti jį nepritaikytoje rankinėje nėra gera mintis. Taip pat nereikėtų “apsikuisti” darbo stalo taip, jog kompiuteris iš visų pusių būtų apkrautas ir negalėtų “kvėpuoti”. Ventiliatoriaus uždengimas gali būti kompiuterio perkaitimo priežastis.

Patarimais dalinosi pctaisymaskaune.lt – kompiuterių taisymas Kaune.

One Comment