Gelinis nagų lakas

Nesvarbu, ar ruošiatės į vakarėlį, ar socialinį susitikimą, visada galite nuspalvinti nagus nagų laku. Nuo seno gelinis lakas visada skyrėsi nuo įprasto nagų lako. Nors abi formos padeda suteikti reprezentatyvią nagų išvaizdą,nagų lakas skiriasi savo sudėtimi ir naudojimo būdu.

Lako sudėtis

Žinomas kaip lakas, įprastas nagų lakas yra ne kas kita kaip spalvotas skystis, kuris yra šiek tiek klampus. Pagal sudėtį juos sudaro nitroceliuliozė, ištirpinta tokiuose tirpikliuose kaip etilacetatas arba butilacetatas. Be to, į lako sudėtį įeina sidabro halogenidai, tirpikliai, dervos, plastifikatoriai ir dažomieji pigmentai. Kita vertus, gelinis nagų lakas sudarytas iš pagrindo gelio ir yra labai klampus. Tai pusiau kieta koloidinė suspensija, kurioje kietoji medžiaga įmaišyta į skystį. Užtepus sluoksnį teptuku, gelis džiovinamas arba kietinamas po UV lempa.

Paskirtis

Jei jums tiesiog reikia pagražinti nagus taip, kaip norite, verta investuoti į įprastą nagų laką. Tačiau, priešingai, gelinis nagų lakas ne tik suteikia nagams spalvos, bet ir blizgesio bei švytėjimo. Be to, visuomet galite galvoti kitaip, jei pirštus mieliau puošite nagų dailėmis. Apsilankius turguje, gelinio lako rinkinys yra gana brangus, palyginti su įprastu nagų laku.

Naudojimas

Naudojant įprastą nagų laką, nereikia dengti sluoksnių vieno po kito. Lakas iš karto išdžiūsta, kai tik jį veikia oras arba kai nagai laikomi po ventiliatoriumi. Tačiau, kai išbandote gelinį nagų laką, pirmiausia turite užtepti vieną sluoksnį ir tada jį išdžiovinti po ultravioletine šviesa. Po kurio laiko, kai lakas susigers, reikia užtepti dar vieną sluoksnį ir pakartoti džiovinimo procesą. Tai reikia daryti norint išlaikyti konsistenciją ir apsaugoti nagus nuo dulkių dalelių. Nagų lakas gali džiūti 20 minučių, o gelinio lako džiūvimo laikas – vos viena minutė.

Nuėmimas

Palyginti su įprastu nagų laku, norint nuvalyti gelinį nagų laką, gali tekti įdėti daugiau pastangų. Kai nagus 15 minučių pamirkysite acetono pilname dubenėlyje, nagus reikia apvynioti aliuminio folija. Po to foliją reikia atsargiai pakelti ir patikrinti, ar lakas pašalintas. Pabaigoje nagus reikia patrinti nepūkuotu nagų tamponu. Taip pat reikėtų iš naujo sudrėkinti odeles ir nagus, užlašinus kelis lašus abrikosų odelių aliejaus.

Privalumai

Reguliarus nagų lakavimas iš tikrųjų apsaugo nagus nuo lupimosi ir skilinėjimo. Gelinio lako atveju taip nėra, nes grožio priežiūros priemonė apsaugo nagus nuo pažeidimų, atsirandančių dėl sunkaus kėlimo. Kai gelinis lakas išbūna 2 ar 3 savaites, nagai pradeda natūraliai augti. Net jei jie nusiluptų, nagas nebūtų linkęs pažeisti, nes nukenčia kraštinis galas. Galiausiai šis aspektas pagerina nago dugno išvaizdą, nes lakas suteikia visišką apsaugą. Su iš krašto išsikišusiais nagais visada galite pagalvoti apie kitokią spalvą ir nustebinti visus socialiniame renginyje.

Nagų menas

Galiausiai visada galite sukurti marmurinį nagų efektą, kai užtepsite įprastą pasirinktą nagų laką. Kai ieškosite geriausio būdo nagams nudažyti, pažįstami tikrai įvertins jūsų kūrybišką idėją. Tačiau naudodami gelinį laką galite pagalvoti apie smulkių linijų nagų meno rinkinį, kuriame būtų įvairių spalvų.