„Bitės“ klientams – nemokamas kelionių draudimas

Išmanius sprendimus kurianti „Bitė Lietuva“ nuo šiol siūlys ir kelionių draudimo paslaugą. Pirmuosius du mėnesius ji „Bitės“ privatiems klientams nieko nekainuos, o vėliau už mažesnę nei kavos puodelio kainą galės būti įtraukta į mėnesinio plano mokestį.  

„Tikime, kad išmanumas gali būti ne tik produktuose ar paslaugose, bet ir paprastume juos naudojant. Pastebime, kad klientai vis dažniau keliauja, todėl suradome ir siūlome tokią kelionių draudimo paslaugą apie kurią jiems nereikia galvoti. Juk prieš kiekvieną kelionę ne visada atsiminsi, jog dar reikia pasirūpinti ir draudimu, todėl klientams siūlome šią apsaugą turėti visada ir nesukti dėl to galvos. Kitaip nei įprasta telekomunikacijų rinkoje šį draudimą siūlome ne už dienos, bet už itin mažą mėnesinį mokestį. O dabar, kai itin didelė mūsų dalis traukia slidinėti į kalnus, ši paslauga nieko nekainuos“, – sako Arūnas Mickevičius, „Bitė Lietuvos“ rinkodaros vadovas.

„Bitės“ privatūs klientai, turintys mėnesinius planus ir aktyvavę kelionės draudimo paslaugą (internetu ar užsukę į bendrovės saloną), galės ja naudotis nemokamai du mėnesius. Pasibaigus šiam laikotarpiui draudimo paslaugą bus galima pratęsti už 1,49 Eur/mėn. ir įtraukti mokėjimo sumą į mėnesio sąskaitą.

Bendrovė siūlo minėtą paslaugą klientams bendradarbiaudama su draudimo bendrove „Compensa Vienna Insurance Group“. Į kelionės draudimą įeina visi įvykiai, susiję su asmens gyvybe, sveikata, turtu ar civiline atsakomybe. Draudimas galioja ir kartu vykstantiems šeimos nariams, keliaujant visame pasaulyje, taip pat į paslaugą įeina ir šiuo metu itin aktualios slidinėjimo veiklos. Tuo pačiu bus apdraustas ir keliaujančių bagažas bei kompensuotos neįvykusios kelionės išlaidos.

Pasak A. Mickevičiaus, draudimo paslaugą sukurti paskatino ir bendrovės klientų keliavimo tendencijos. Pernai jie keliavo trečdaliu daugiau (vertinant pagal užsienio šalyse aktyvių mobiliojo ryšio paslaugų vartotojų skaičių): „Be to, pastebime, jog gana didelė klientų dalis į užsienį vyksta trumpoms kelionėms, pavyzdžiui, savaitgaliais paslidinėti į kaimynines šalis. Tokiu atveju kur kas patogiau turėti nuolat galiojantį kelionių draudimą, kurio nereikia užsisakykit kaskart kertant šalies sieną.“

Europos Sąjungoje kelionėms „Bitės“ klientai, vertinant pagal jų paslaugų vartojimo įpročius, dažniausiai renkasi Vokietiją, Prancūziją, Lenkiją, Ispaniją ir Italiją, o už jos ribų – Rusiją, Turkiją, Šveicariją, Baltarusiją ir JAV.

Kelionių draudimo pasiūlymas galioja privatiems klientams su bet kuriuo „Bitės“ planu, kuriam taikomas mėnesio mokestis ir gali būti įjungta „Išlaidu kontroles“ paslauga. Nemokamų dviejų mėnesių pasiūlymu klientai gali pasinaudoti iki šių metų kovo 27 dienos.

Pranešimą paskelbė : Martynas Pasiliauskas, Integrity PR