Į Lietuvą atvyksta blockchain technologijų žvaigždė Davidas Siegelis – skelbs apie plėtrą


Į Lietuvą atvyksta blockchain technologijų žvaigždė Davidas Siegelis - skelbs apie plėtrą

Į Lietuvą atvyksta Davidas Siegelis (David Siegel) – įtakinga pasaulinės blockchain bendruomenės žvaigždė, penkių knygų autorius, kandidatas į Stanfordo universiteto verslo mokyklos dekanus. Vasario 27 d. D. Siegelis atvyksta į Vilnių oficialiai pranešti apie jo vadovaujamo virtualios piniginės startuolio „Pillar Project“ įsikūrimą Lietuvoje. Praėjusią vasarą vos per kelias dienas sėkmingai  pritraukęs daugiau nei 20 milijonų JAV dolerių, šis startuolis yra prieš mėnesį pradėjusio veikti „Blockchain Centre Vilnius“ partneris.  „Pillar Project“ dar šiemet planuoja perkelti dalį veiklos į Lietuvą bei samdyti vietos blockchain technologijų talentus.

 „Aš džiaugiuosi turėdamas galimybę atvykti į Vilnių ir paskelbti apie bendradarbiavimo pradžią. „Pillar Project“ nekantrauja atidaryti virtualios piniginės centrą gerai žinomame blockchain inovacijų centre Vilniuje. Mes pasiruošę bendradarbiauti ne tik su programuotojais, o taip pat bendrauti su vietinėmis verslo ir akademine bendruomenėmis bei valdžios atstovais. Mes tikimės tapti dar vienu mokymosi ir bendruomenės būrimo šaltiniu Vilniuje. Esu pasiryžęs susitikti su daugybe žmonių ir užmegzti tvirtus ryšius tarp „Pillar“ bendruomenės ir vilniečių,” – pasakojo D. Siegel.

Pasak „Blockchain Centre Vilnius“ vadovės Eglės Nemeikštytės, kompanijos „Pillar“ atėjimas į Lietuvą yra reikšmingas įrodymas, kad Lietuva įsitvirtina blockchain industrijos žemėlapyje: „Lietuvoje turime puikią infrastruktūrą bei daug talentų, kurie pritraukia inovatyviausias pasaulio blockchain kompanijas, tokias kaip „Pillar Project“. Jų įsikūrimas reikš naujas darbo vietas, plius tai bus papildomas signalas investuotojams iš viso pasaulio, kad Lietuva bei „Blockchain Centre Vilnius“ yra patikimas partneris vystant blockchain technologijų iniciatyvas.“

Vilniuje D. Siegelis susitiks su Ūkio ministru Virginijumi Sinkevičiumi, „Go Vilnius“, „Investuok Lietuvoje“, verslo sektoriaus atstovais. Šį antradienį, 17 val., „Blockchain Centre Vilnius“ patalpose D. Siegelio įkvepiančios prezentacijos pasiklausyti kviečiami ir lietuviškų startuolių kūrėjai, programuotojai bei investuotojai.

Pasak „Blockchain Centre Vilnius“ atstovų, susitikimas gali tapti ir įsidarbinimo galimybe talentingiems blockchain technologijų entuziastams bei programuotojams. Renginys vyks viename moderniausių Vilniaus verslo centrų, Green Hall 2, Upės g. 23, įsikūrusiame „Blockchain technologijų centre“. Registracija https://goo.gl/MhWBbH.

VŠĮ Blockchain Centre Vilnius yra užsienio kapitalo startuolius, investuotojus ir vietinę blockchain technologijos bendruomenę buriantis centras, pasaulinio Blockchain centrų tinklo dalis, atveriantis Lietuvos startuoliams duris į Azijos ir Australijos rinkas, o šių regionų finansinių technologijų įmonėms – vartus į Lietuvą ir Europos Sąjungą.

Pranešimą paskelbė : Agnė Zalanskaitė, Blockchain centre Vilnius / UAB NTSG