„Baltic Classifieds Group”, valdanti lyderiaujančius skelbimų portalus Baltijos šalyse, Ukrainos paramai skiria 300 000 Eur

Baltic Classifieds Group”, valdanti lyderiaujančius skelbimų portalus Baltijos šalyse, Ukrainos paramai skiria 300 000 Eur

„Baltic Classifieds Group” (BCG), kuriai Lietuvoje priklauso tokie lyderiaujantys skelbimų portalai kaip Autoplius.lt, Aruodas.lt, Skelbiu.lt, CVbankas.lt ir kiti., priėmė sprendimą skirti 300 tūkst. Eur paramą Ukrainai. 

Už savo laisvę kovojantys ukrainiečiai įkvepia visą grupės komandą. Ši parama yra mažiausiai, ką privataus sektoriaus atstovai gali padaryti šiuo sunkiu metu, kad palaikytų Ukrainą ir jos žmones, kurie gelbėja savo gyvybes, nepriklausomybę ir kovoja karą už mūsų visų vertybes. 

Dvi 100 tūkst. Eur paramos pirmadienį jau buvo skirtos pagalbą nuo karo Ukrainoje nukentėjusiems teikiančiam Lietuvos Raudonajam Kryžiui (https://www.redcross.lt) ir Ukrainos ginkluotąsias pajėgas ir nuo karo nukentėjusius civilius remiančiai organizacijai „Mėlyna ir geltona“ (https://www.blue-yellow.lt). Dar viena 100 tūkst. Eur parama kitą savaitę bus atiduota  ir kitoms iniciatyvoms, kurios taip pat dirba su nuo karo nukentėjusiais ukrainiečiais.

Matome, kaip labai svarbu, kad Ukraina šioje kovoje būtų ne viena. Karas, vykstantis Ukrainoje, yra ir karas už mūsų ir visos Europos laisvę. „BCG” nori šia parama ir didžiuliu palaikymu prisidėti prie vykstančios kovos ir parodyti, kad esame kartu su Ukraina.

„Baltic Classifieds Group” skelbimų verslo grupė kontroliuoja 12 vertikalių ir bendrinių skelbimų portalų Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje. Grupės skelbimų portalai apima 8 specializuotus automobilių, NT ir darbo bei paslaugų skelbimų portalus. 

https://balticclassifieds.com 

Pranešimą paskelbė: Monika Jončaitė, UAB Diginet LTU