5 programėlės, kurias turėtumėte išbandyti ilgėjančiais rudens vakarais

Netrukus paskutinius vasaros vakarus pakeis rudeniški, lydimi ankstyvos tamsos, darganoto oro, tačiau jaukaus laiko namuose. Todėl technologijų gamintojai į artėjantį šaltąjį sezoną siūlo žvelgti optimistiškai ir laisvalaikį išnaudoti produktyviai, mėgaujantis malonumais, pramogomis ar tobulinant save. Patogiai, ypač lengvai ir inovatyviai šiuos tikslus galima pasiekti su išmaniosiomis aplikacijomis, kurios leis klausytis mėgstamų dainų, motyvuos sportuoti, netgi išmokys Paryžiaus gatvių dialekto. Technologijų ekspertai siūlo išbandyti 5 programėlės, kurios praturtins jūsų laiką.

Rudenį įveikia garsų terapija

Visiškai natūralu, jog rudenį besikeičiantis oras, ilgėjantys vakarai bei saulės trūkumas gali paveikti ir nuotaiką. Gydytojai pastebi – emocinės pusiausvyros ima mažėti, o vasariškos energijos – trūkti. Tačiau Harvardo mokslininkai įrodė teigiamą ir nenuginčijamą muzikos poveikį. Ji mažina stresą, pakelia nuotaiką, gerina miego kokybę bei atmintį, gelbsti įveikiant depresiją, atpalaiduoja. Tai vaistas ne tik prieš rudenišką liūdesį, bet ir natūralus vitaminas širdžiai, kraujo apykaitai, smegenims bei protui.

Todėl išmanioji programėlė „Deezer“ leidžia pajusti visą milžinišką muzikos jėgą. Virš 56 mln. kūrinių, asmeninių grojaraščių, tinklalaidžių kiekvieno poreikiams bei pomėgiams: šioje aplikacijoje galima klausyti tiek naujausių hitų, tiek ir anksčiau pamėgtų dainų. „Deezer“ auditorija produktą vertina kaip ypač funkcionalų, patogų bei paprastą naudoti.

Mėgstantiems klausyti, pravartu atsiųsti ir „Free Books & Audiobooks“ aplikaciją. Tiesa, įprastos muzikos čia naudotojai neišgirs, tačiau galės mėgautis skaitomomis knygomis – su ausinėmis ar garso kolonėlėmis jos puikiai praturtins rudenišką namų atmosferą. Kūrinių programėlėje tūkstančiai, o juos galima atsiųsti į išmanųjį įrenginį ir, naudojantis patogia skaitmenine skaitykle, skaityti be interneto ryšio.

Aplikacija „Free Books & Audiobooks“ sukurta gerai apgalvojus naudotojų poreikius. Skaityklėje įdiegtas akis saugantis naktinis skaitymo režimas, o išmaniojoje programėlėje esančių knygų šrifto dydį, spalvas ir paraščių atstumus galima keisti pagal poreikį.

Sportas raumenims ir smegenims

Rudenį ypač svarbi ne tik emocinė, bet ir fizinė sveikata. Stiprinant kūną, gerėja tiek nuotaika, tiek ir organizmo atsparumas virusams, kurie lydi šaltąjį sezoną. Todėl išmanioji aplikacija „FizzUp – Online Fitness & Nutrition Coaching“ motyvuos sportuoti ir pasiūlys trumpas, bet efektyvias savarankiškų treniruočių programas.

Pastarųjų programėlėje – virš šimto. Šis produktas gali sudaryti kasdienio sporto planą savaitei, siūlo mankštinti norimą raumenų grupę ir netgi dalijasi daugiau nei 250 sveikos mitybos receptų. „FizzUp – Online Fitness & Nutrition Coaching“ kūrėjų duomenimis, 87 proc. aplikacijos naudotojų užtenka laiko iki 6 savaičių pastebėti teigiamus sporto nulemtus rezultatus.

Visgi svarbu mankštinti ne tik kūną, bet ir protą, o išmanioji aplikacija „Kahoot!“ šiam tikslui puikiai tinka. Šioje programėlėje yra daugybė žaidimų-galvosūkių, skirtų bendroms pramogoms su draugais, šeima ar kolegomis. „Kahoot!“ – žaismingas ir smagus išmanusis įrankis, traukte įtraukiantis juo naudotis. Žaidimų dalyviai skatinami varžytis, po kiekvieno atsakymo pateikiamas asmeninis įvertinimas bei užimama vieta. Aplikacijos spalvos ryškios, o azartiškas pramogas lydi įkvepianti muzika.

„Tiek apie išmaniųjų programėlių teikiamą malonumą, tiek ir patogumą naudotis kruopščiai apgalvojęs „Huawei“ pasirūpino, jog visus šiuos produktus lengvai būtų galima rasti atskiroje jų galerijoje „AppGallery“. Tai pažangi, sparčiai auganti bei nuolatos tobulinama platforma, vien praėjusį mėnesį vienijusi virš 700 mln. aktyvių naudotojų visame pasaulyje. „AppGallery“ šiuo metu yra daugiau nei 81 tūkst. aplikacijų, todėl čia kiekvienas gali rasti norimų pramogų, įrankių tobulėjimui ir visaverčiam laisvalaikiui“, – apie produktų įvairovę kalba „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justė Karpavičiūtė.

Rasti – dar patogiau

Vieną pagrindinių „AppGallery“ privalumų – asmeninio tobulėjimo siekį – puikiai atliepia ir išmanioji aplikacija „Memrise“. Rudenį laisvo laiko namuose daugėja, kurį, pasitelkus šį įrankį, galima išnaudoti ypač produktyviai. „Memrise“ skirtas mokytis naujų kalbų.

Tokio asmeninio ugdymosi galimybės – beribės. Aplikacija padeda mokytis įvairiausių kalbų: nuo ispanų ir japonų, iki arabų bei kinų. „Memrise“ vienija 50 mln. mokytojų bendruomenę, kurie dalijasi vietinio dialekto bei gimtojo šnekėjimo paslaptimis, todėl naudotojai gali išmokti, kaip iš tikrųjų kalbama Paryžiaus, Stokholmo, Londono ar Seulo gatvėse. Virš milijono naudotojų ir aplikacijos reitingas 4,6 balo iš 5 rodo – tai daryti verta.

„Pravartu ir įprasti mobiliąsias programėlės siųstis iš „AppGallery“, nes platformos kūrėjai užtikrina – rasti produktus bei pradėti jais naudotis čia yra ypatingai patogu. Nuo šiol „Huawei“ įrenginių savininkams aplikacijų paiešką bei atsisiuntimą iš platformos itin palengvina „Petal“ paieškos varikliuku paremtas „Find Apps“ įrankis. Jis valdomas daugiau nei 40 kalbų, yra prieinamas 45 šalyse bei regionuose ir randa norimus produktus ne tik „AppGallery“, bet ir kitose prieinamose programėlių parduotuvėse“, – reziumuoja J. Karpavičiūtė.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:
Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/
Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/
YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Pranešimą paskelbė: Marius Monkevičius, UAB „INK agency“
5 programėlės, kurias turėtumėte išbandyti ilgėjančiais rudens vakarais