Papildai internetu: nepirk katės maiše

Vis daugiau sportuojančių žmonių suvokia, jog norint pasiekti gerų rezultatų, vien valios pastangų neužtenka. Tam reikia ir suderintos mitybos, puikaus miego ir poilsio rėžimo bei papildomų maisto medžiagų bei vitaminų, kurie užtikrina nenutrūkstamą energijos lygio palaikymą. Pastarieji, papildai sportui, tapo itin paklausia preke, o prekybai įsigalėjus internete, juos pardavinėja vos ne kiekviena elektroninė parduotuvė. Tačiau kaip žinoti iš ko galima pirkti papildus sportui internetu, o kas pardavinėja katę maiše už didelius pinigus?

papildai-sportui

Papildus pardavinėti gali tik turintys pažymėjimą

Įvairios paskirties papildai yra traktuojami kaip produktai tarp maisto ir vaisto, todėl jų pardavimą prižiūri Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT). Pagal visus LR teritorijoje veikiančius teisės aktus legaliai pardavinėti maisto papildus bei papildus sportui gali tik įmonės turinčios Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą. Tai reiškia, jog įmonė turi būti registruota VMVT teritorinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje, gavusi leidimą dirbti su vartojamais produktais. Juk papildai nėra suknelės ar bateliai, papildai turi tiesioginę įtaką mūsų sveikatai ir savijautai, o su sveikata reikia elgtis atsakingai. Pasitikrinti ar įmonė turi teisę pardavinėti papildus, galite VMVT svetainėje.

Ignoruok reklamą – skaityk sudėtį

Kartais paskaičius produktų aprašymus bei peržiūrėjus reklamas galima įsivaizduoti, jog perki pasaulio stebuklą supakuotą į nedidelę dėžutę. Tai natūralu – gamintojų ir pardavėjų tikslas parduoti prekę, tuo tarpu pirkėjo atsakomybė pasirinkti tinkamai. Svarbiausia žinoti koks yra tikslas, koks siekis ir tuomet ieškoti produktų leidžiančių pasiekti norimą tikslą. Nepasimesti tarp visų pasiūlymų padės asmeninis treneris, gydytojas bei specializuotų el.parduotuvių konsultantai, kurie pateisk visą reikiamą informaciją ir patars. Papildai internetu yra pigesni, o perkant patikimose ir, kaip anksčiau aptarta, specializuotose parduotuvėse, ne tik sutaupysite pinigų, tačiau ir laiko, nes užsakymas pristatomas į namus ar bet kurią kitą jums patogią vietą.

Nesiblaškyk

Visos el.parduotuvės karts nuo karto pasiūlo akcijų, išpardavimų ar dovanų – įvairius produktus galima įsigyti daug pigiau. Tačiau nesiblaškyk ir nebūk „reklamos auka“, radus tinkamus papildus sportui ir juos vartojant negalima šokinėti nuo vieno produkto prie kito be specialisto leidimo. Todėl nesiblaškyk, o  papildų ir patarimų ieškok tik patikimose el.parduotuvėse.