Aprangos gudrybės mamoms, auginančioms mažus vaikus

Visiems žinoma, jog dažnai mamų dienotvarkė būna itin įtempta ir užimta, tad pagalvoti apie stilių ne visuomet yra laiko ir noro. Renkantis drabužius, patogumas tampa pagrindiniu faktoriumi. Kaip bebūtų, galbūt nustebsite, tačiau savo aprangą paversti kiek stilingesne tikrai nėra taip sunku, netgi priešingai – tai gali tapti maloniu užsiėmimu, leisiančiu pagalvoti ne tik apie mažylį, bet ir apie pačią save. Kaip tik šiame straipsnyje pateiksime keletą aprangos gudrybių, pritaikytų specialiai mamoms, auginančioms mažus vaikus. 

Maitinimo liemenėlė

Vienas geriausių dalykų, kuriuo tikrai rekomenduojama pasirūpinti visoms naujai „iškeptoms“ mamoms – maitinimo liemenėlės. Būtent jos užtikrina, jog krūtinė būtų tinkamai prilaikyta bei kad galėtumėte patogiai maitinti kūdikį bet kada, kada tik to prireiks. Žinoma, norint pasiekti maksimalų komfortą, rinkitės liemenėles, pagamintas iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medvilnės, kuri yra pralaidi orui bei puikiai sugeria drėgmę. Taip pat atkreipkite dėmesį į liemenėlės kaušelių atsegimą – juos turėtų būti galima greitai ir patogiai atsegti viena ranka, kai kitoje laikysite kūdikį. 

Sluoksniai

Kitas, ne ką mažiau naudingas patarimas – drabužius sluoksniuokite. Tokiu būdu ne tik galėsite sukurti daug stilingesnį ir įdomesnį įvaizdį, bet tai bus ir itin praktiška. Dažnai pasivaikščiojimas lauke su vaiku užima tikrai nemažai laiko, dėl ko ir oras kartais spėja pasikeisti. Vilkėdama marškinėlius, o ant kaklo užsirišdama megztinį, galėsite būti tikra, jog net ir orui atšalus, turėsite, ką apsirengti, ir nesušalsite.

Spalvos

Galbūt nustebsite, tačiau spalvos – galingas įrankis, galintis visam įvaizdžiui suteikti visai kitokią nuotaiką. Ne paslaptis, jog mamoms itin trūksta miego, tačiau net ir nuovargį galima užmaskuoti, pasirinkus jums labiausiai tinkančias spalvas. Jos akimirksniu pagyvins veidą, suteiks jam skaistumo, švytėjimo bei išryškins gražiausius jūsų bruožus. Be abejonės, labai daug skirtingų spalvų drabužių savo spintoje galbūt ir nevertėtų turėti, kadangi tai apsunkintų patį apsirengimą. Dėl šios priežasties pasistenkite išsirinkti kelius atspalvius, kurie puikiai derėtų tarpusavyje ir jums tiktų, patiktų. Taip sugalvoti, ką apsirengti, nebus sunku ir neužims daug laiko.

Aksesuarai

Galiausiai, dar vienas labai paprastas būdas, norint paįvairinti savo įvaizdį, yra ne kas kita, o aksesuarai. Tai gali būti bet kas – talpi rankinė, į kurią galėtumėte susidėti visus reikalingiausius daiktus sau ir mažyliui, skarelės ar plaukų aksesuarai. Pastarieji yra ypač naudingi, kadangi jų pagalba galima sukurti ne tik labai gražias šukuosenas, bet jie taip pat padeda išvengti plaukų pešimo, ką kūdikiai itin mėgsta daryti. Vos kelios detalės gali ne tik padidinti jūsų komfortą, bet ir leisti atrodyti kur kas stilingiau, tad nieko nelaukite ir išbandykite šiuos patarimus!