10 pirkimo internetu privalumų

Nueiti į parduotuvę jums prilygsta žygdarbiu? Iš prekybos centro grįžę namo jaučiatės išsunktas ir tuojau pat norite bėgti į lovą ir ilsėtis ir dar kartą ilsėtis? Pabodo prisipirkti daug nereikalingų daiktų? Jei jaučiatės panašiai, pats metas apsipirkimus perkelti į virtualiąją erdvę. Anot lietuviškosios statistikos, apie 3 iš 10 žmonių dar nėra išbandę apsipirkimo internetu. El. parduotuvės https://www.b-a.eu/ kolektyvas pateikia 10 pagrindinių apsipirkinėjimo internetu privalumų ir priežasčių, kodėl verta pirkti būtent virtualiu būdu.

apsipirkimas

  1. Žemesnės kainos. Daugelis prekių internete pardavinėjamos pigiau nei parduotuvėse. Ir paaiškinti tai paprasta: virtualioms parduotuvėms nereikia išlaikyti viso pulko darbuotojų, mokėti už nuomos paslaugas ir kt. Taigi internetinės prekybos vystytojai išvengia daugelio išlaidų, kurias patiria fizinių parduotuvių savininkai.
  2. Patogumas. Internetinė prekyba pasiekė tokį piką tik dėl to, jog žmonėms pirkti internetu patogu. Pirkti galima esant bet kur – iš namų, darbovietės, bibliotekos, kavinės ir kt., ir visai nebūtina prisijungti prie kompiuterio. Bankinį pavedimą galima padaryti išmaniuoju telefonu.
  3. Sumažėjęs neplanuotų pirkinių kiekis. Kiekvienam yra tekę nusipirkti tokių daiktų, kurių nebuvo planuose dar bent kelis mėnesius į priekį. Dažnai, pavyzdžiui, perkant drabužius pasiduodame pardavėjų pastangoms ir vilionėms bei nusiperkame ne tik džinsus, bet ir prie jų priderintą palaidinę.
  4. Pirkimas nepatiriant papildomų išlaidų. Pirkimas fizinėse parduotuvėse dažnai susijęs su papildomomis išlaidomis – važiuojant į parduotuvę reikia piltis kuro, mokėti už parkavimą, jei važiuosite viešuoju transportu – už bilietus. Jei į prekybos centrą išsiruošiame su vaikais, tai reikia pridėti ir ledų, pietų kainą, tad dažnai visiems papildomiems dalykėliams išleidžiame daugiau nei prekei, kurios pirkti važiavome.
  5. Paprastas naudojimasis. Norint apsipirkti internetu, nereikia didelių įgūdžių. Prekes reikės susidėti į krepšelį. Tokia pat schema veikia b-a.eu. Sekdami specialiais el. parduotuvių vedliais, apsipirkti išmoks net senjorai, kuriems naudojimasis kompiuteriu atrodo tikras iššūkis.
  6. Paprasta prekių gražinimo tvarka. El. parduotuvių savininkai suteikia galimybę netikusias prekes grąžinti greitai, įteikiant kurjeriui ar pristatant į punktus nurodytu adresu. Taigi greitai galite atgauti sumokėtus pinigus ar pakeisti prekę į kitą norimą.
  7. Paprasta palyginti ir surasti mažiausias kainas. Internetu per minutę galite sutikrinti kainas 10-yje ir daugiau el. parduotuvių. Tik pagalvokite, kiek užtruktų, kol mieste apvažiuotumėte 10 parduotuvių?
  8. Gausus asortimentas. Rinktis ir pirkti galite iš bet kurio pasaulio kampelio – JAV, Kinijos ar net Australijos. Tiesiog turite paskaičiuoti siuntimo išlaidas ir muito mokesčius, jei tokių būtų.
  9. Dovanas įteiks už jus. Internetu galima pirkti dovanas artimiesiems – el. parduotuvėse jos bus supakuotos ir nusiųstos jūsų nurodytu adresu.
  10. Galimybė įsigyti retas prekes. Jei turite ypatingą pomėgį ar kolekcionuojate kokius nors daiktelius, internetinės parduotuvės – puiki išeitis norintiems papildyti savo kolekcijas ar įsigyti prekių, kurių sunkiai rastume fizinėse parduotuvėse.