„Telia“ lietuviams siūlys išskirtinį HBO® turinį

„Telia“ lietuviams siūlys išskirtinį HBO® turinį

Nuo rugpjūčio 21 dienos visi „Telia“ išmaniosios televizijos klientai galės žiūrėti daugiau nei šimtą visame pasaulyje žinomų, apdovanojimais įvertintų ir kritikų išliaupsintų filmų ir serialų iš Amerikos aukščiausios kokybės mokamos televizijos tinklo HBO. Naujausias HBO turinys bus automatiškai įtrauktas į „Telia“ klientams siūlomą paslaugą pasaulinės premjeros metu.

Jei šįryt buvote sostinės Katedros aikštėje, veikiausiai pastebėjote įspūdingą metalinį sostą iš populiaraus HBO serialo „Sostų karai“ („Game of Thrones®“). Vilniečiai ir miesto lankytojai visą dieną galės atsisėsti šiame soste ir pasijausti pasaulio valdovais. Be to, jau netrukus visi lietuviai galės tapti kokybiško turinio karaliais: rugpjūčio 21 dieną „Telia“ išmanioji TV pasipildys HBO paslauga su tokiais serialais, kaip „Sostų karai“, „Vakarų pasaulis“ („Westworld®“), ar legendiniai „Sopranai: mafijos kronikos“ („The Sopranos®“).

„HBO Europe“ vadovas Hervé Payan džiaugiasi, kad lietuviai pagaliau galės išvysti daugelį įspūdingų HBO serialų. „Mūsų itin sėkmingas bendradarbiavimas su „Telia“ lėmė, kad nuo šiol galime pasiūlyti savo milžinišką sukaupto turinio biblioteką ir pačius naujausius HBO kūrinius lietuviams, vertinantiems aukščiausio lygio televizijos turinį“, – sako H. Payan.

„Pasaulyje išaušo nauja televizijos turinio era: serialų kokybė ir biudžetai gerina rekordus, juose filmuojasi ir juos kuria aukščiausio lygio Holivudo žvaigždės. Keičiasi ir serialų žiūrėjimo tendencijos: žmonės patys renkasi, laukti naujų serijų ar peržiūrėti visus sezonus per kelias dienas. Reaguodami į šiuos pokyčius, populiariausią ir naujausią turinį atnešame tiesiai į klientų namus. Esame pirmieji, pasiūlę legalią videonuomą išmaniosios televizijos platformoje, o jos papildymas HBO turiniu leidžia drąsiai teigti, kad išliekame legalaus, aukščiausio lygio turinio lyderiai Lietuvoje“, – sako „Telia“ privačių klientų vadovas Haval van Drumpt.

„Telia“ išmaniosios televizijos žiūrovai kartu su visu pasauliu pirmieji išvys naujausias HBO kuriamų serialų serijas, o taip pat visus ankstesnius serialų sezonus ir populiariausius filmus. Į šią paslaugą įeis visi naujausi HBO hitai – fantastikos šedevras „Sostų karai“, įtraukiančios dramos „Vakarų pasaulis“, „Aštrūs daiktai“ („Sharp Objects®“) ir „Nekaltas melas“ („Big Little Lies®“), o taip pat pripažinimo sulaukusios komedijos, tokios kaip „Viceprezidentė“ („Veep®“), „Merginos“ („Girls®“), „Žaidėjai“ („Ballers®“) ir „Silicio slėnis“ („Silicon Valley®“).

Didžiulėje HBO turinio bibliotekoje lietuviai taip pat atras anksčiau rodytus HBO serialus, tokius kaip „Sopranai: mafijos kronikos“, „Šešios pėdos po žeme“ („Six Feet Under®“), „Blakė“ („The Wire®“), „Tikras kraujas“ („True Blood®“), „Draugeliai“ („Entourage®“). Iš viso vartotojai galės rinktis iš daugiau nei šimto kruopščiai atrinktų filmų ir serialų bei peržiūrėti visas iki šiol išleistas jų serijas, be to, paslauga bus automatiškai pildoma nauju turiniu.

Visus HBO filmus ir serialus „Telia“ klientai galės žiūrėti su lietuviškais subtitrais ir pasirinkti originalo (anglų k.) arba rusų kalbos įgarsinimą.

„Filmai ir serialai turi būti kokybiški, įdomūs ir pasiekti žiūrovus tada, kada jiems patogu – visa tai suteikia „Telia“ išmanioji televizija. Sparčiai augantis videonuomos populiarumas rodo, kad lietuviai nori žiūrėti kokybišką turinį, ir nori tai daryti legaliai. Todėl nuolat siekiame pasiūlyti kuo daugiau įdomaus turinio įvairaus skonio ir pomėgių žiūrovams“, – sako Haval van Drumpt.

Naująją HBO paslaugą „Telia“ išmaniosios televizijos klientai galės užsisakyti nuo rugpjūčio 21 d., ji kainuos 6,9 Eur per mėnesį. Pirmąjį mėnesį paslaugą bus galima išbandyti nemokamai.

„Telia“ išmanioji televizija nuo šiol veikia ir mobiliuoju 4G ryšiu, taigi ją galima žiūrėti visoje Lietuvoje, o ją užsisakius dabar pirmasis mėnuo nieko nekainuoja.

Baltijos šalyse HBO siūlo platų pasirinkimą apdovanojimais įvertintų aukščiausio lygio programų, o naujas turinys žiūrovus pasieks tą pačią dieną, kaip JAV. Lietuvoje ir Estijoje unikalus HBO turinys bus prieinamas išskirtinai „Telia“ klientams, o Latvijoje partneriais pasirinkti LMT ir „Lattelecom“. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje HBO turinys bus prieinamas per kabelinę televiziją, IPTV ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Apie HBO®
HBO® yra vienas inovatyviausių ir didžiausio pripažinimo sulaukiančio pramoginio turinio prekės ženklų pasaulyje, siūlantis įspūdingą, apdovanojimais įvertintą turinį 142 milijonams prenumeratorių visame pasaulyje. „WarnerMedia“ dukterinė bendrovė HBO yra sėkmingiausia mokama televizija pasaulyje, siūlanti platų turinio pasirinkimą, į kurį įeina vieni žinomiausių TV serialų, tokie kaip Game of Thrones®, Big Little Lies®, Westworld®, The Sopranos®, Band of Brothers® ir The Wire®. Jungtinėse Amerikos Valstijose HBO® ir jo dukterinis tinklas Cinemax® yra prieinamas įvairiose platformose, įskaitant HBO On Demand®, Cinemax On Demand®, HBO GO®, MAX GO® ir HBO NOW®. Pasaulyje firminės HBO paslaugos, įskaitant televizijos tinklus ir savarankišką transliavimo internetu produktą HBO GO®, yra prieinamos daugiau nei 70-yje šalių Azijoje, Europoje, Lotynų Amerikoje ir Karibuose. HBO ir Cinemax turinys taip pat parduodamas daugiau nei 150-yje pasaulio šalių.

Pranešimą paskelbė: Monika Tamulaitytė, Fabula Hill+Knowlton Strategies