„Tele2“ jau priima išankstinius „Samsung Galaxy S10“ flagmanų užsakymus ir dalina dovanas

Technologijų lyderė „Tele2“ jau priima išankstinius San Fraciske ką tik pristatytų „Samsung Galaxy S10“ serijos flagmanų užsakymus. Norintys pirmieji įsigyti jubiliejinius išmaniuosius, gauti „Galaxy Buds“ ausines ir 100 GB dovanų, nuo dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

„Džiaugiamės galėdami savo klientams pristatyti svarbiausias išmaniųjų naujienas. Visi, norintys pirmieji savo rankose laikyti taip ilgai lauktus telefonus, jau gali juos užsisakyti ir dar gauti dovanų“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Operatoriaus klientai parduotuvėje www.tele2.lt gali rinktis iš trijų „Samsung“ pristatytų flagmanų: „Galaxy S10“, „Galaxy S10+“ ir „Galaxy S10e“. Telefonus įsigyti bus galima jau nuo kovo 8-osios.

Kartu su naujaisiais telefonais pristatytas bevieles ausines „Galaxy Buds“ dovanų gaus tik tie klientai, kurie iš anksto, dar prieš prasidedant prekybai, užsisakys „Galaxy S10“ arba „Galaxy S10+“ modelius. Tokia akcija buvo paskelbta gamintojo „Samsung“ iniciatyva.

Papildomų dovanų klientams paruošė ir pats operatorius. Kiekvienas, iš anksto užsisakęs bet kurį „Galaxy S10“ serijos telefoną kartu su „Tele2“ neribotų pokalbių ir SMS planu nuo 2 GB ir pasirašęs 24 mėn. sutartį, nemokamai gaus 100 GB duomenų, kuriuos visoje Lietuvos teritorijoje galės išnaudoti per 90 dienų.

Klientai išmaniuosius gali rinktis iš kelių spalvų: spindinčios baltos, spindinčios juodos ir spindinčios žalios. Norintys įsigyti būtent „Galaxy S10+“ taip pat galės rinktis naujo dizaino baltos arba juodos spalvos išmanųjį su keramikiniu korpusu.

„Galaxy S10“ galima užsisakyti su 128 GB arba 512 GB talpos vidine atmintine, o „Galaxy S10+“ – dar ir su 1 TB atmintine. Kompaktiškesnį modelį „Galaxy S10e“ galima rinktis tik su 128 GB talpos atmintine.

Vienas didžiausių „Galaxy S10“ serijos modelių išskirtinumų – pirmą kartą į išmaniuosius integruotas dinaminis „AMOLED“ ekranas. Anot gamintojų, dėl dinaminio tonų atvaizdavimo šių telefonų savininkai ekranuose matys daug platesnį, tokį patį kaip realybėje spalvų spektrą. „Galaxy S10“ turi 6,1 colio, „Galaxy S10+“ – 6,4 colio, o „Galaxy S10e“ – 5,8 colio įstrižainės ekraną.

Be to, visuose flagmanuose buvo patobulintos kameros ir įdiegtas saugesnis ultragarsinių technologijų pagrindu veikiantis piršto atspaudo skaitytuvas. Jis žmogaus nykštį skenuoja jau nebe 2D, bet 3D technologija.

„Galaxy S10“ serijos modeliai yra ir pirmieji „Samsung“ išmanieji, kurie belaidžiu būdu gali dalintis energija su kitais įrenginiais, palaikančiais belaidžio įkrovimo funkciją. Šie flagmanai galės įkrauti ne tik kitus telefonus, bet ir su jais susiejamus išmaniuosius laikrodžius, ausines ar kitus įrenginius.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”