Svarbios naujienos išmaniųjų įrenginių rinkoje: „Huawei“ pristatė moderniausias ausines „Freebuds 5“

Lietuvos rinkoje nuo šiol prieinamos „Huawei“ belaidės ausinės „Freebuds 5“. Pažangiausias serijos modelis pasižymi išskirtinėmis garso savybėmis ir iki šiol niekur nematytais dizaino sprendimais.

„Naujosios belaidės ausinės „FreeBuds 5“ ne tik perima geriausias serijos savybes, bet ir pristato svarbių naujovių. Šįsyk gamintojai ypatingą dėmesį skyrė garsiakalbio technologijos tobulinimui ir naujausių dirbtinio intelekto algoritmų integravimui į ausines. Žinoma, kiekvienas vartotojas atkreips dėmesį ir į išskirtinį „C“ formos dizainą, kuris atliepia naujausias futuristinio technologijų stiliaus tendencijas“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

Ausinės, kurios nustebins skaidriu garsu

„Huawei FreeBuds 5“ išmaniųjų ausinių garso kokybės laimėjimai vartotojus nudžiugins optimalia klausymo patirtimi tiek judrioje, tiek ir ramioje aplinkoje.

„Belaidžių ausinių garso kokybė priklauso nuo įvairių veiksnių: pradedant garsiakalbio pasirinkimu, o baigiant programinės įrangos sprendimais. „Freebuds 5“ gamintojai taip pat akcentuoja įvairiapusį pažangiausių technologijų pritaikymą, todėl ausinės vartotojus nudžiugins keliomis naujienomis. Dvigubos magnetinės grandinės dinaminis garsiakalbis, veikiantis kartu su aerodinaminio garso slėgio padidinimo technologija, užtikrina platų aukštų ir žemų dažnių perdavimą. Be to, belaidės ausinės pasižymi galingomis akustinėmis savybėmis dėl moderniai sujungtų ausinių komponentų. Garsiakalbis, baterijos modulis ir valdymo plokštė veikia nepriklausomai vienas nuo kito, todėl sudaromos sąlygos dar raiškesnei garso kokybei“, – pažymi U. Eidžiūnaitė.

„FreeBuds 5“ išmaniosios ausinės įvertintos aukščiausius garso standartus žyminčiu „Hi-Res“ sertifikatu.

Išmaniųjų ausinių dizainas neprivalo būti nuobodus

Belaidžių ausinių populiarumas lemia, jog šie įrenginiai seniai „išaugo“ pirminę savo paskirtį – suteikti vartotojams geriausią muzikos klausymosį patirtį. Modernios ausinės privalo ne tik išpildyti aukščiausios garso kokybės reikalavimus, bet ir pasiūlyti sprendimus, atliepiančius visus šiuolaikiško aksesuaro bruožus.

„Naujosios „FreeBuds 5belaidės ausinės išsiskiria unikaliu „C“ formos dizainu, kuris pabrėžia modernius stiliaus akcentus bei užtikrina vartojimo patogumą. Belaidės ausinės prisitaiko prie kiekvieno klausytojo ausies kanalo ir nustatytų klausymo parametrų, todėl kiekvienam vartotojui užtikrinamos personalizuotos garso patirtys. Ausines galite rinktis iš estetiškai patrauklių spalvų: keraminės baltos, šerkšno sidabrinės ir koralinės oranžinės. Prabangos įspūdį kuria ir išraiškingas ausinių dėklas su žėrinčiu matiniu korpusu“, – sako U. Eidžiūnaitė.

Patikima baterija bet kurioje situacijoje

Moderniosios „Huawei“ ausinės turi patvarią bateriją, todėl vartotojai gali mėgautis nepertraukiama klausymosi patirtimi.

„Išjungus FreeBuds 5ausinių triukšmo slopinimo funkciją su įkrovimo dėklu išmaniosios ausinės palaiko 30 valandų muzikos atkūrimą. Vososienu įkrovimu jos veikia iki 5 valandų, o dėl itin efektyvaus greitojo įkrovimo, vos po 5 minučių krovimo ausinėmis galėsite naudotis net  2 valandas. Patogumo suteikia ir tai, jog belaidės ausinės yra lengvai prijungiamos prie bet kurios išmaniojo telefono operacinės sistemos, todėl įrenginio privalumus įvertins skirtingų prekės ženklų naudotojai“, – apibendrina U. Eidžiūnaitė.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
Svarbios naujienos išmaniųjų įrenginių rinkoje: „Huawei“ pristatė moderniausias ausines „Freebuds 5“