Sostinės širdyje – proga išvysti, kaip gyvensime ateityje

Sostinės širdyje – proga išvysti, kaip gyvensime ateityje

Jei kada svajojote pamatyti ateitį, tai dabar yra pati tinkamiausia proga tai padaryti. Pažangiausios išmaniųjų telefonų technologijos, naujausi mobiliosios fotografijos sprendimai, dirbtinis intelektas ir dar daugiau inovacijų atkeliavo į Lietuvą parodyti, kaip gyvensime netolimoje ateityje. „Huawei“ buvo viena pirmųjų bendrovių, pasauliui pasiūliusių intelektualųjį telefoną. Tačiau kompanija neketino sustoti ir žengė naują žingsnį, siekdama inovacijas kilstelėti į dar aukštesnį lygmenį. To rezultatas – visai neseniai pasauliui pademonstruota inovacijų erdvė „Magic box“, kurios galimybes iki pirmadienio, rugpjūčio 26 d., galima pamatyti ir Vilniaus Katedros aikštėje.

Kas ta „Magic box“? Tai – vieta, kur technologijos tampa magija, o kompanijos inžinierių sukurti sprendimai susilieja į bendrą visumą bei perteikia gerokai pažengusios, dirbtiniu intelektu paremtos fotografijos patirtį.

Visi lankytojai mobilioje inovacijų erdvėje „Magic box“ taip pat ras ir „Huawei P20 Pro“ įrenginius bei galės juos išbandyti. Taip pat bus suteikta galimybė pasidaryti asmenukę neįprastame fone ir ją iškart nusiųsti draugams.

„Kiekvienas, apsilankęs „Magic box“, pateks į „Begalybės“ kambarį, kuriame galima fiksuoti išskirtines nuotraukas, jas demonstruoti televizoriaus ekrane ir akimirksniu visa tai kokybiškai atspausdinti. Tiek vaizdo stabilizavimas, tiek objektų atpažinimas yra paremtas „Master AI“ technologija – intelektualiuoju asistentu, kuris viskuo pasirūpins už jus“, – pasakoja „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas Yanfei.

Anot jo, išmaniųjų telefonų rinka visuomet buvo atvira inovacijoms bei pokyčiams. Tačiau būtent dirbtinis intelektas išmaniųjų telefonų pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją, atverdamas naujų galimybių, ypač mobiliosios fotografijos srityje. Būtent tai galima išbandyti bei pajausti apsilankius mobilioje inovacijų erdvėje „Magic box“.

Be to, visi čia nusifotografavę, turės galimybę laimėti „Huawei P20“ telefoną. Tereikia savo kadru, užfiksuotu „Magic box“ Begalybės kambaryje, pasidalinti socialiniame tinkle „Instagram“ kartu su grotažymėmis #NORIUHUAWEIP20 ir #SEEMOREMAGIC ir šiame socialiniame tinkle pradėti sekti „Huawei“ paskyrą (@huaweimobilelt). Atsitiktiniu būdu išrinkti trys laimėtojai bus apdovanoti „Huawei P20“ telefonais.

Apsilankyti mobilioje inovacijų erdvėje „Magic box“ galima rugpjūčio 22-26 dienomis sostinės Katedros aikštėje.

Pranešimą paskelbė: Justina Aleksaitė, UAB „INK agency“