„LG“ ir „Qualcomm“ bendromis jėgomis siekia pažangesnių potyrių automobiliuose

Būsima automobilinė informacijos ir pramogų platforma naudosis jungtine sinergija, kurią užtikrina „webOS Auto“ ir trečiosios kartos „Snapdragon“ „Automotive Development Platform“

„LG Electronics“ (LG) ir „Qualcomm Incorporated“ patronuojamoji įmonė „Qualcomm Technologies Inc.“ šiandien paskelbė planus dirbti kartu toliau tobulinant „LG“ prijungtąją automobilinę informacijos ir pramogų sistemą „webOS Auto“. Kompanijos, pasinaudodamos „webOS Auto“ ir „Qualcomm® Snapdragon™“ „Automotive Development Platform“ (ADP) bendromis stipriosiomis pusėmis, siekia, kad vairuotojų ir keleivių potyriai būtų pažangesni ir patogiau pasiekiami.

LG „webOS Auto“ yra „Linux“ pagrindu veikianti platforma, kuri LG patirtį automobilių informacinių ir pramogų sistemų srityje perkelia į naujos kartos prijungtuosius automobilius. LG neseniai paskelbė „webOS Open Source Edition 2.0“, kuri padidina automobilinės informacinės ir pramogų sistemos funkcionalumą, leidžia kūrėjams išbandyti tam tikras novatoriškas funkcijas, kurios bus įtrauktos į „webOS Auto“. Atvirąjį pradinį kodą ir su juo susijusius įrankius bei vadovus galite atsisiųsti iš http://webosose.org.  

„Snapdragon“ ADP taiko pramonės šakoje pirmaujančias informacijos ir pramogų technologijas, kurios pasižymi dirbtinio intelekto (DI) galimybėmis ir pažangia grafika, kuri gali būti naudojama kelių didelės skiriamosios gebos ekranų konfigūracijoje ir  „ultra HD“ medijos srautui perduoti. „Snapdragon ADP“ pateikia visapusišką techninės įrangos ir programinės įrangos aplinką, skirtą labai našioms ir energiją taupiai naudojančioms automobilinėms platformoms, įskaitant keleivio ir galinės sėdynės pramogų (RSE) ekranus, greitai tobulinti. 

Kartu su pažangesnės „webOS Auto“ kūrimu ir komercinimu LG ir „Qualcomm“ bendradarbiaus kurdamos etaloninę platformą, kurią LG pristatys sausio mėnesį vyksiančios CES 2020 metu.

„Mes labai vertiname šį su „Qualcomm“ bendradarbiavimą, kuris išplečia „webOS Auto“ platformos ekosistemą ir su tokiais naujausiais „Qualcomm“ sprendimais kaip 5G tinklai ir daugialypė terpė klientai tomis pačiomis pramogomis galės mėgautis namuose ir prijungtuosiuose automobiliuose, – pasakoja dr. I. P. Parkʼas, „LG Electronics“ prezidentas ir vyriausiasis inžinierius. – Kartu veikdamos „webOS“ ir „Snapdragon“ ADP sukurs labai našią visapusišką techninės ir programinės įrangos platformą, skirtą ateities automobilių informacijos ir pramogų sistemoms.“

„LG ir „Qualcomm Technologies“ bendras darbas remiasi tarp abiejų įmonių užsimezgusiais ilgalaikiais ir sėkmingais ryšiais, naujos kartos automobilinėje programinėje įrangoje suformuojančiais stiprų sinergetinį efektą, – sako Jimʼas Catheyʼėjus, „Qualcomm Technologies, Inc.“ vyriausiasis viceprezidentas ir pasaulinių verslo operacijų prezidentas. – Mes esame įsitikinę, kad mūsų patirties ir žinių sujungimas, kuriant automobilines technologijas, padės pateikti pirkėjų poreikius geriausiai patenkinančius naujoviškus potyrius automobilyje.“

# # #

Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“

„LG Electronics Home Entertainment Company“ yra televizorių, garso ir vaizdo sistemų, monitorių, projektorių ir nešiojamųjų kompiuterių rinkos lyderė. Įmonė yra pripažinta rinkos inovatorė, pelniusi šį pripažinimą už OLED televizorius, kurie pakeitė aukščiausios kokybės televizorių kategoriją. LG yra įsipareigojusi gerinti klientų gyvenimą su inovatyviais namų pramogoms skirtais produktais, tokiais kaip pažangūs OLED televizoriai ir apdovanojimus pelnę SUPER UHD televizoriai su dirbtinio intelekto galimybėmis. Daugiau informacijos rasite www.LGnewsroom.com.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”
„LG“ ir „Qualcomm“ bendromis jėgomis siekia pažangesnių potyrių automobiliuose

„LG“ ir „Qualcomm“ bendromis jėgomis siekia pažangesnių potyrių automobiliuose